Погода

Погода
Погода у Змієві

вологість:

тиск:

вітер:

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Карта

Шановні керівники!

Згідно з Правилами благоустрою м. Зміїв підприємства, установи та організації незалежно від форми власності підтримують в належному стані закріплені за ними території.

Для належної підготовки до святкування Дня міста та Дня Незалежності України 11 та 12 серпня буде проводитись загальноміський суботник. Просимо в строк до 18 серпня 2016 року провести прибирання (покос трави, побілка бордюр, дерев, опор, прибирання сміття) закріпленої за Вашим підприємством території.

Міська рада зі свого боку пропонує Вам допомогу у вигляді надання вапна для побілки та автотранспорту для вивезення сміття, змету і інших відходів.

Всі ми бажаємо бачити своє місто і чистим і охайним не лише у святкові дні, а й у будні. Але без Вашої допомоги міська рада привести в належний стан територію міста не має можливості.

За довідками в частині закріплених територій міста та надання вапна і автотранспорту просимо звертатись за тел. 3-49-76

Зміївська міська рада

Авторизація

Шановні відвідувачі! При реєстрації на офіційному веб-сайті Зміївської міської ради зазначайте повністю свої Прізвище, ім’я, по-батькові (поле "П.І.Б." в реєстраційній формі). Ця інформація потрібна в подальшому для створення електронних петицій та прийнятті участі в голосуванні за них.

Корисні посилання

         koms11