Погода

Погода
Погода у Змієві

вологість:

тиск:

вітер:

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Карта

Шановні керівники та працівники підприємств, установ, організацій!

Шановні керівники та працівники підприємств, установ, організацій!

Питання проведення профілактичних медичних оглядів регулюються Законами України "Основи законодавства України про охорону здоров’я", "Про охорону праці", "Про забезпечення санітарно-епідеміологічного благополуччя населення", "Про захист від інфекційних хвороб", "Про протидію захворюванню на туберкульоз", відповідними Постановами Кабінету Міністрів України, наказами МОЗ України №246 "Про затвердження порядку проведення медичних оглядів працівників певних категорій", №280 "Правила проведення обов’язкових профілактичних, медичних оглядів працівників окремих професій, виробництв та організацій, діяльність яких пов’язана з обслуговуванням населення і може призвести до поширення інфекційних хвороб".

Відповідно до ст.10 Закону України "Основи законодавства України про охорону здоров’я" громадяни України зобов’язані у передбачених законодавством випадках проходити профілактичні, медичні огляди. Згідно з вищезазначеного Закону України з метою охорони здоров’я населення організовуються профілактичні медичні огляди неповнолітніх, вагітних жінок, працівників підприємств, установ і організацій зі шкідливими і небезпечними умовами праці, військовослужбовців та осіб, професійна чи інша діяльність яких пов’язана з обслуговуванням населення або підвищеною небезпекою для оточувальних.

Медичні огляди у Зміївському районі проводяться КЗОЗ "Зміївська ЦРЛ" та КЗОЗ "Слобожанська міська лікарня", працівники яких несуть відповідальність згідно із законодавством за відповідність медичного висновку фактичному стану здоров’я працівника. Для проведення попередніх (періодичних) медичних оглядів працівників, роботодавець має укласти або вчасно поновити договір з лікувально-профілактичним закладом та надати йому список працівників, які підлягають медичному огляду. Для працівників бюджетних установ та закладів проходження обов'язкових медичних оглядів за договором є безкоштовними.

Відповідно до ст.9 Закону України "Про протидію захворюванню на туберкульоз" все населення України підлягає обов’язковим профілактичним медичним оглядам на туберкульоз і проводяться у державних і комунальних закладах охорони здоров’я безоплатно.

Працівники, які без поважних причин не пройшли у встановлений термін обов’язковий медичний огляд у повному обсязі, від роботи відстороняються і можуть бути притягнуті до дисциплінарної відповідальності згідно ст.26 Закону України "Про забезпечення санітарно-епідеміологічного благополуччя населення", ст. 21 Закону України "Про захист населення від інфекційних хвороб".

Авторизація

Шановні відвідувачі! При реєстрації на офіційному веб-сайті Зміївської міської ради зазначайте повністю свої Прізвище, ім’я, по-батькові (поле "П.І.Б." в реєстраційній формі). Ця інформація потрібна в подальшому для створення електронних петицій та прийнятті участі в голосуванні за них.

Корисні посилання

         koms11