ІІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ Зміївської міської ради про оголошення конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності

ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ

Зміївської міської ради

про оголошення конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності, які будуть залучені для проведення незалежної оцінки майна комунальної власності територіальної громади Зміївської міської ради, з метою продовження строку дії договорів оренди

Проведення незалежної оцінки майна комунальної власності територіальної громади Зміївської міської ради з метою продовження строку дії договорів оренди:

№ з\п

Назва об’єкта

Місце знаходження об’єкта

1

Вбудовані нежитлові приміщення, загальною площею 28,7 м2

Харківська обл., Зміївський р-н, с. Вирішальний, вул. Центральна, буд. 26

2

Підвальне приміщення в 5-поверховому будинку (площею ІІІ - 10,5 м2, ХІІ — 31,7 м2, LVI – 5,5 м2) загальною площею 47,7 м2

Харківська обл., м.Зміїв, вул. Таранівське шосе, буд. 4

           

            Умова оплати за виконані роботи — оплата за об’єкт №1, 2 здійснюється орендарем майна та за наявності підписаного акта прийому-передачі робіт щодо виконання Звіту по проведенню незалежної оцінки.

            До участі в конкурсі допускаються суб’єкти оціночної діяльності, які мають відповідний сертифікат суб’єкта оціночної діяльності, яким передбачено здійснення практичної діяльності з оцінки майна за напрямами оцінки майна та спеціалізаціями у межах цих напрямків, що відповідають об'єкту оцінки.

            Бажаючим взяти участь в конкурсі необхідно подати до Зміївської міської ради конкурсну документацію в запечатаному конверті з описом підтверджених документів, що містяться в конверті, а саме:

- заява на участь у конкурсі за встановленою формою; копію установчого документа претендента; копія кваліфікаційних документів оцінювачів, які працюють у штатному складі та яких буде залучено до проведення оцінки та підписання звіту про оцінку майна; письмові згоди оцінювачів, яких буде додатково залучено претендентом до проведення робіт з оцінки майна та підписання звіту про оцінку майна, завірені їхніми особистими підписами; копія сертифіката суб’єкта оціночної діяльності, виданого претенденту Фондом державного майна України; інформація про  претендента (документ який містить відомості про претендента щодо його досвіду роботи, кваліфікації та особистого досвіду роботи оцінювачів, які працюють у його штатному складі та додатково залучаються ним, з незалежної оцінки майна, у тому числі подібного майно тощо).

            Конкурсна пропозиція суб’єкта оціночної діяльності подається по кожному об’єкту окремо у запечатаному конверті і має містити пропозицію щодо вартості виконання та умови оплати робіт, калькуляції витрат, пов’язаних з виконанням робіт, рецензуванням звіту про оренду майна, а також терміну виконання робіт.

            Конкурс відбудеться 02 серпня 2019 року о 14:00 годині в залі засідань за адресою: 63404, Харківська обл., м. Зміїв, вул. Адміністративна, 16, зал засідань.

            Конкурсна документація (запечатаний конверт разом із супровідним листом) подається в міську раду не пізніше ніж за чотири робочі дні до дати проведення конкурсу 26 липня 2019 року (включно) до 15:45 год. За адресою: 63404, Харківська обл., м. Зміїв, вул. Адміністративна, 16.

            З додатковою інформацією можна ознайомитися в міській раді за адресою: м. Зміїв, вул. Адміністративна, 16, кім. 1 тел. 3-45-23, 3-45-22.

Конкурсний комітет

 

Контакти

Зміївська міська рада

Електронна адреса: zmievrada@ukr.net

Поштова адреса: 63404, Харківська обл., м.Зміїв, вул. Адміністративна, 16

тел. (05747) 3-45-23