ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ Зміївської міської ради про оголошення конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності

 

ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ

Зміївської міської ради

про оголошення конкурсу

з відбору суб’єктів оціночної діяльності, які будуть залучені для проведення

незалежної оцінки майна комунальної власності територіальної громади

Зміївської міської ради, що передається оренду

Проведення незалежної оцінки майна комунальної власності територіальної громади Зміївської міської ради з метою надання в оренду:

з\п

Назва об’єкта

Місце знаходження об’єкта

1

Частина нежитлового приміщення багатоповерхової будівлі на другому поверсі (кімната 53) загальною площею 12,6 м?.

Харківська обл., м.Зміїв, вул. Гагаріна, буд. 15

2

Частина нежитлового приміщення багатоповерхової будівлі на другому поверсі (кімната 54) загальною площею 16,4 м?.

Харківська обл., м.Зміїв, вул. Гагаріна, буд. 15

3

Вбудоване нежитлове приміщення загальною площею 40,8 м2

Харківська обл., Зміївський р-н, с. Вирішальний, вул. Центральна, буд. 26

4

Нежитлову будівлю розпилювальний цех літ. “В-1” загальною площею 342,40 м2

Харківська обл., м. Зміїв, вул. Таранівське шосе, 7а

Умова оплати за виконані роботи — оплата за об’єкт здійснюється переможцем конкурсу на право укладання договору оренди майна комунальної власності територіальної громади Зміївської міської ради та за наявності підписаного акта прийому-передачі робіт щодо виконання Звіту по проведенню незалежної оцінки.

До участі в конкурсі допускаються суб’єкти оціночної діяльності, які мають відповідний сертифікат суб’єкта оціночної діяльності, яким передбачено здійснення практичної діяльності з оцінки майна за напрямами оцінки майна та спеціалізаціями у межах цих напрямків, що відповідають об'єкту оцінки.

Бажаючим взяти участь в конкурсі необхідно подати до Зміївської міської ради конкурсну документацію в запечатаному конверті з описом підтверджених документів, що містяться в конверті, а саме:

- заява на участь у конкурсі за встановленою формою; копію установчого документа претендента; копія кваліфікаційних документів оцінювачів, які працюють у штатному складі та яких буде залучено до проведення оцінки та підписання звіту про оцінку майна; письмові згоди оцінювачів, яких буде додатково залучено претендентом до проведення робіт з оцінки майна та підписання звіту про оцінку майна, завірені їхніми особистими підписами; копія сертифіката суб’єкта оціночної діяльності, виданого претенденту Фондом державного майна України; інформація про претендента (документ який містить відомості про претендента щодо його досвіду роботи, кваліфікації та особистого досвіду роботи оцінювачів, які працюють у його штатному складі та додатково залучаються ним, з незалежної оцінки майна, у тому числі подібного майно тощо).

Конкурсна пропозиція суб’єкта оціночної діяльності подається по кожному об’єкту окремо у запечатаному конверті і має містити пропозицію щодо вартості виконання та умови оплати робіт, калькуляції витрат, пов’язаних з виконанням робіт, рецензуванням звіту про оренду майна, а також терміну виконання робіт.

Конкурс відбудеться 30 березня 2018 року о 14:00 годині в залі засідань за адресою: 63404, Харківська обл., м. Зміїв, вул. Адміністративна, 16, зал засідань.

Конкурсна документація (запечатаний конверт разом із супровідним листом) подається в міську раду не пізніше ніж за чотири робочі дні до дати проведення конкурсу 23 березня 2018 року (включно) до 15:45 год. За адресою: 63404, Харківська обл., м. Зміїв, вул. Адміністративна, 16.

З додатковою інформацією можна ознайомитися в міській раді за адресою: м. Зміїв, вул. Адміністративна, 16, кім. 1 тел. 3-45-23, 3-45-22.

Конкурсний комітет