АНАЛІЗ РЕГУЛЯТОРНОГО ВПЛИВУ проекту рішення Зміївської міської ради "Про встановлення місцевих податків і зборів та визначення розмірів їх ставок на території Зміївської міської ради"

Завантажити

ПОВІДОМЛЕННЯ про оприлюднення проекту регуляторного акту -

проект рішення Зміївської міської ради «Про встановлення місцевих податків і зборів та визначення розмірів їх ставок на території Зміївської міської ради»

Відповідно до статей 9, 13 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» та з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань, Зміївська міська рада повідомляє про оприлюднення проекту рішення Зміївської міської ради «Про встановлення місцевих податків і зборів та визначення розмірів їх ставок на території Зміївської міської ради».

Розробник проекту: Зміївська міська рада.

Підставою для розробки проекту є Податковий кодекс України, Закони України "Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності" та "Про місцеве самоврядування в Україні".

Аналіз регуляторного впливу та проект рішення Зміївської міської ради «Про встановлення місцевих податків і зборів та визначення розмірів їх ставок на території Зміївської міської ради» оприлюднені на офіційному веб-сайті Зміївської міської ради: www.zmiivmisto.gov.ua

Зауваження та пропозиції щодо проекту регуляторного акту надсилати в письмовому або електронному вигляді за адресою: 63404 м.Зміїв, вул.Адміністративна, буд. 16; факсом — (05747) 3-45-23; електронною поштою за адресою: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.; телефон для довідок (05747) 3-45-21. Термін приймання пропозицій та зауважень становить один місяць з дня оприлюднення проекту регуляторного акта разом з аналізом регуляторного впливу.

Проект рішення виконавчого комітету Зміївської міської ради  "Про порядок розміщення тимчасових споруд під час проведення ярмарок, державних та місцевих святкових, урочистих масових заходів на території Зміївської міської ради"

 Завантажити

Сторінка 1 із 3

Контакти

Зміївська міська рада

Електронна адреса: zmievrada@ukr.net

Поштова адреса: 63404, Харківська обл., м.Зміїв, вул. Адміністративна, 16

тел. (05747) 3-45-23