вул.Адміністративна, 9, м.Зміїв Чугуївського р-ну Харківської обл., 63404

 

(05747) 34523

 

Електронне листування

ОГОЛОШЕННЯ про конкурс на заміщення тимчасово незайнятої посади спеціаліста 1 категорії (інженера-землевпорядника)

Зміївська міська рада оголошує конкурс на заміщення тимчасово незайнятої посади спеціаліста 1 категорії (інженера-землевпорядника) Зміївської міської ради на період перебування основного працівника у відпустці для догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку.

Вимоги до кандидатів: громадянство України; повна (базова) вища освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста, магістра; бажано мати стаж роботи за фахом не менше року.

Кандидати повинні знати: вимоги до чинного законодавства з питань місцевого самоврядування, служби в органанх місцевого самоврядування; вільно володіти державною мовою та ком'ютерною технікою.

Оголошення про конкурс надруковано в газеті «Вісті Зміївщини» від 07.02.2017 р. № 10. Прийом документів здійснюється з 07 лютого 2017 р. по 09 березня 2017 р. за адресою: м. Зміїв, вул. Адміністративна, 16, кабінет №8.

При проведенні конкурсу здійснюється іспит кандидатів на заміщення вакантної посади. Особи, які відповідають вимогам і бажають взяти участь у конкурсі, подають до конкурсної комісії такі документи:

  • Заяву щодо участі у конкурсі;

  • Заповнену особову картку (форма П-2ДС) з відповідними додатками;

  • Фотокартку розміром 4 х 6 см;

  • Копії документів про освіту з додатками, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня;

  • Копію паспорта громадянина України;

  • Копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних);

  • Копію заповнених сторінок трудової книжки;

  • Копію довідки про присвоєння ідентифікаційного номера.

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, у порядку, визначеному Законом України «Про запобігання корупції», за формою,  затвердженою рішенням НАЗК від 10.06.2016 р. № 3 (режим доступу: https://nazk.gov.ua).  

© 2021. Зміївська міська рада. Всі права захищені. Joomla! — безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU Загальна Публічна Ліцензія.