вул.Адміністративна, 9, м.Зміїв Чугуївського р-ну Харківської обл., 63404

 

(05747) 34523

 

Електронне листування

Телефонний довідник працівників апарату та виконавчого комітету міської ради

Посада  ПІБ    Номер кабінету Робочий телефон
Керівництво Зміївської міської ради
Зміївський міський голова

Голодніков 

Павло Вікторович   

 № 13 3-38-66

Перший заступник міського голови

Лисак  

Костянтин Іванович

 № 17

3-38-56 

Заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради 

Тімофєєва 

Тетяна Володимирівна

№ 

3-36-54(ф)

Заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради 

Пилипенко 

Олена Анатоліївна

№ 

3-42-28

Заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради 

Челапко 

Денис Валерійович

№ 

 -

Керуючий справами (секретар) виконавчого комітету ради

 Приймак 

Оксана Сергіївна 

№ 12 

3-36-53

Секретар міської ради 

Кучков 

Петро Володимирович

 7

3-50-20

Старости
Староста Зідьківського старостинського округу

Сумцова 

Інна Григорівна

 смт. Зідьки, вул. Шкільна, 5 

3-09-92

Староста Бірківського старостинського округу

Давиденко 

Тетяна Станіславівна

с. Бірки, вул. Шкільна, 3

78-1-45
Староста Борівського старостинського округу

Горбатюк

Андрій Андрійович

с. Борова, вул. Центральна, 124

3-09-62(ф)

61-1-42

Староста Таранівсько-Великогомільшанського старостинського округу

Усіченко

 Андрій Володимирович

с. Велика Гомільша, вул. Бараєва, 5 70-2-33
Староста  Задонецького старостинського округу

Шевченко 

Ганна Олексіївна

с. Задонецьке, вул. Курортна, 3    3-09-89
СтаростаСоколівсько-Тимченківського старостинського округу

Нечепоренко 

Євген Тимофійович

 с. Тимченки, вул. Миру, 21-Б

3-09-74

77-1-34

Староста Чемужівського старостинського округу

Гончаров

Валерій Леонідович

 с. Чемужівка, вул. Курдяєва, 4

64-3-23

64-4-29

Відділ з питань житлово-комунального господарства, екології та благоустрою населених пунктів
Начальник відділу

Даншина

Світлана Сергіївна

 10 3-36-45
Головний спеціаліст

Омельченко

Євген Вікторович

 10 3-36-45
Головний спеціаліст

Шихмат

Сергій Євгенійович

 10  3-36-45
Інспектор з благоустрою

Мураєв

Геннадій Кузьмич

с.Соколове, вул.Откара Яроша, 68  65-2-25
Інспектор з благоустрою

Пікалов

Євген Сергійович

  10 3-36-45
Інспектор з благоустрою

Дворніченко

Ольга Сергіївна

  10 3-36-45
Інспектор з благоустрою

Смаковенко

Ірина Олександрівна

с.Таранівка, вул.Харківська, 41

74-1-86, 74-1-68 

Підбирач довідкового та інформаційного матеріалу

Кухтін

Євген Іванович

Бірківський старостинський округ   -
Відділ бухгалтерської служби
Начальник відділу-головний бухгалтер

Радченко

Інна Іванівна

 18 3-45-27
Головний спеціаліст

Богацька

Марина Михайлівна

 18  3-45-27
Головний спеціаліст

Тішкіна

Тетяна Іванівна

  18 3-45-27
Головний спеціаліст

Фатєєва

Ірина Миколаївна

 18  3-45-27
Головний спеціаліст

Іващенко

Тетяна Михайлівна

  18 3-45-27
Служба у справах дітей
Начальник служби

Корчагіна

Марина Василівна

 м.Зміїв, вул.Гагаріна, 22 3-22-48
Головний спеціаліст - юрисконсульт

Мартинова

Олена Вікторівна

  м.Зміїв, вул.Гагаріна, 22 3-22-48
Головний спеціаліст

Горулько

Оксана Павлівна

 м.Зміїв, вул.Гагаріна, 22   3-22-48
Головний спеціаліст

Колісник

Оксана Сергіївна

 м.Зміїв, вул.Гагаріна, 22  3-22-48
Сектор опіки, піклування та розвитку сімейних форм виховання Служби
Завідувач сектору

Чиркова

Світлана Михайлівна

 м.Зміїв, вул.Гагаріна, 22 3-22-62
Головний спеціаліст

Черненко

Ольга Іванівна 

  м.Зміїв, вул.Гагаріна, 22 3-22-62
Відділ юридичного забезпечення
Начальник відділу

Заможська

Карина Віталіївна

№ 16  3-49-76
Головний спеціаліст

Маковецька

Катерина Олексіївна

 16  3-49-76
Головний спеціаліст

Шатна

Марина Сергіївна

 16  3-49-76
Відділ організаційної роботи
Начальник відділу

Дурова

Вікторія Григорівна

 4 3-38-40
Головний спеціаліст

Маковецька

Яна Володимирівна

 4 3-38-40
Головний спеціаліст

Шматченко

Вікторія Олексіївна

 4 3-38-40
Відділ роботи з персоналом
Начальник відділу

Люфенко

Ольга Михайлівна

№ 20 3-36-49
Головний спеціаліст

Вєкіна

Дар'я Олегівна

№ 20 3-36-49
Головний спеціаліст

Дерява

Людмила Іванівна

№ 20 3-36-49
Відділ документообігу та роботи із зверненням громадян
Начальник відділу

Андрєєва

Людмила Олександрівна

№ 6 3-38-55
Головний спеціаліст

Тітова

Ольга Володимирівна

№ 6 3-38-55
Головний спеціаліст

Омельченко

Олена Анатоліївна

№ 6 3-38-55
Відділ з питань депутатської діяльності
Начальник відділу

Шаповалова

Ольга Володимирівна

№ 8  3-26-34
Головний спеціаліст

Руденко

Валентина Володимирівна

№ 8   3-26-34
Головний спеціаліст

Парфьонова

Віра Анатоліївна

№ 8   3-26-34
Головний спеціаліст

Ольховська

Наталя Володимирівна

№ 8   3-26-34
Спеціаліст І категорії

Степаненко

Тетяна Валентинівна

№ 8   3-26-34
Архівний відділ
Начальник відділу

Настояща

Надія Іванівна

№ 3  3-19-17
Головний спеціаліст

Нестерцова

Лариса Геннадіївна

№ 3   3-19-17
Діловод

Грітчина

Валентина Миколаївна

№ 3   3-19-17
Відділ інформаційно-комп'ютерного забезпечення
Начальник відділу

Кришталь

Ірина Володимирівна

№ 22  3-00-46
Головний спеціаліст

Шматов

Олексій Олександрович

№ 22  3-00-46
Головний спеціаліст

-

№ 22  3-00-46

Відділ з питань надзвичайних ситуацій, мобілізаційної, оборонної роботи та взаємодії з правоохоронними органами

Начальник відділу

Пономаренко

Олександр Олександрович

  № 11 3-36-46
Головний спеціаліст

Танцур

Всеволод Янович

 № 11 3-36-46
Відділ земельних відносин та землевпорядкування
Начальник відділу

Кухтін

Юрій Вікторович

№ 9  3-76-66
Заступник начальника відділу 

Бочко

Юлія Володимирівна

№ 9  3-76-66
Головний спеціаліст

Блудова

Аліна Валентинівна

№ 9 3-76-66
Головний спеціаліст

Пономарьов

Олександр Вікторович

№ 9 3-76-66
Головний спеціаліст

Іващенко 

Віталій Олегович

№ 9 3-76-66
Головний спеціаліст

Гринько

Віта Олексіївна

с.Задонецьке, вул.Курортна, 3 3-09-89
Головний спеціаліст

Пашко

Зінаїда Пилипівна

с.Чемужівка, вул.Курдяєва, 4

64-3-23

64-4-29

Головний спеціаліст

Чуйкова

Юлія Володимирівна

с.Соколове, вул.Отакара Яроша, 68 65-2-25
Головний спеціаліст

-

с.Борова, вул.Центральна, 124

3-09-62

61-1-42

Головний спеціаліст

Зінченко

Тетяна Володимирівна

с.Тимченки, вул.Миру, 21-Б

3-09-74

77-1-34

Головний спеціаліст

Смірнов

Андрій Вікторович

с.Бірки, вул.Шкільна, 3

78-3-81

78-2-57

Головний спеціаліст

Васюра

Тетяна Василівна

с.Таранівка, вул.Харківська, 41 74-1-86, 74-1-68  
Інспектор

Голосняк

Валерій Іванович 

№  9 3-38-86 
Відділ з питань містобудування та архітектури
Начальник відділу

 Грищук

Анатолій Васильович

№ 15 3-27-17 
Головний спеціаліст

Качанова

Лариса Миколаївна

№ 15 3-27-17 
Головний спеціаліст

Маслов

Микола В'ячеславович

№ 15 3-27-17 
Відділ надання адміністративних послуг

Начальник відділу

( адміністратор)

Ребрик

Тетяна Дюлівна

 м.Зміїв, вул.Адміністративна, 16 3-12-39
Адміністратор

Ігнатьєва

Валерія В'ячеславівна

  м.Зміїв, вул.Адміністративна, 16 3-12-39
Адміністратор

Прохоренко

Світлана Володимирівна

  м.Зміїв, вул.Адміністративна, 16 3-12-39
    Відділ реєстраційних послуг

 Начальник відділу

(державний реєстратор)

Борко

Андрій Степанович

 
  м.Зміїв, вул.Адміністративна, 16 3-44-11 
 Державний реєстратор

Дроздова

Тетяна Іванівна

 
 м.Зміїв, вул.Адміністративна, 16 
 Державний реєстратор

Маслова

Людмила Іванівна

 
 м.Зміїв, вул.Адміністративна, 16 
 Державний реєстратор

Пашук

Вікторія Володимирівна

 
  м.Зміїв, вул.Адміністративна, 16  -
 Головний спеціаліст

Пашнєва

Лариса Михайлівна

 
с.Борова, вул.Центральна, 124 61-1-42 
Головний спеціаліст

Найдьон

Марія Олексіївна

с.Таранівка, вул.Харківська, 41 74-1-68
Головний спеціаліст

Власенко

Олена Вікторівна

с. Чемужівка, вул.Курдяєва, 4 64-4-29
Головний спеціаліст

Демченко

Галина Володимирівна

с.Тимченки, вул.Миру, 21-Б 77-1-34
Головний спеціаліст

Гавриленко

Світлана Леонідівна

с.Бірки, вул.Шкільна, 3  78-1-45
Головний спеціаліст

Стельник

Ірина Геннадіївна

с.Задонецьке, вул.Курортна, 3 3-09-89
Головний спеціаліст

Синицька

Оксана Олександрівна

смт.Зідьки, вул.Шкільна, 5 3-90-59
Головний спеціаліст

Хохітва

Людмила Миколаївна

с.Велика Гомільша, вул.Бараєва, 5 70-2-33
Головний спеціаліст

Бельова

Ельвіра Олександрівна

с.Соколове, вул.Отакара Яроша, 68 65-2-25
Головний спеціаліст

 Ковтун

Наталія Вікторівна

 м.Зміїв, вул.Адміністративна, 16   -
Спеціаліст І категорії

Курбатова

Ганна Миколаївна

 м.Зміїв, вул.Адміністративна, 16   -
Головний спеціаліст

Айдіна

Наталія Миколаївна

с.Бірки, вул.Шкільна, 3

 78-1-45
Головний спеціаліст

 Бабич

Катерина Іванівна

 м.Зміїв, вул.Адміністративна, 16   -
Управління економічного розвитку та інвестицій 
Начальник управління

Котляр

Альона Олександрівна

№ 24  3-36-50
І. Відділ з питань комунальної власності
Начальник відділу

Бабай

Євген Олексійович

№ 23  3-42-27
Головний спеціаліст

Бочко

Олена Миколаївна

№ 23   3-42-27
Головний спеціаліст

Товт

Інеса Василівна

 № 23  3-42-27
Головний спеціаліст

Комар 

Ірина Олександрівна

 № 23   3-45-27
ІІ. Сектор з питань агропромислового розвитку
Завідувач сектору

Власов

Віталій Юрійович

 № 21
Головний спеціаліст

Мякініна

Інна Анатоліївна

  № 21  -
ІІІ. Відділ з питань економічного аналізу та розвитку
Начальник відділу

Перепьолкіна

Вікторія Олександрівна

№ 25  3-19-90
Головний спеціаліст

Павленко

Володимир Михайлович

№ 25  3-19-90
Головний спеціаліст

Чімакадзе

Жанна Олексіївна

 № 25  3-19-90
Головний спеціаліст

Стаднікова

Інна Валеріївна

№ 25   3-19-90
ІV. Відділ з питань проєктно-програмної діяльності
Начальник відділу

Дугіна

Аліна Олександрівна

 № 25  3-19-90
Головний спеціаліст

Гирман

Анна Ігорівна

 № 25   3-19-90
    Управління соціального захисту населення
 Начальник управління

Повідерна

Світлана Вікторівна

 
 м.Зміїв, вул.Гагаріна, 22 3-34-23 
 Заступник начальника управління

 Гомонова

Надія Федорівна

 м.Зміїв, вул.Гагаріна, 22  3-34-23 
І. Відділ надання адміністративних послуг    
 Начальник відділу

Подопригора 

Тетяна Федорівна

 м.Зміїв, вул.Гагаріна, 22  3-33-11 
ІІ. Відділ соціальних гарантій та пільг    
 Начальник відділу-головний бухгалтер

 Заїка

Лариса Федорівна

 м.Зміїв, вул.Гагаріна, 22  3-34-23 
ІІІ. Загальний відділ    
  Начальник відділу

Сафонов 

Дмитро Михайлович

 м.Зміїв, вул.Гагаріна, 22   3-33-11
Відділ освіти    
 Начальник відділу

Алексєєва

Юлія Василівна

 
м.Зміїв, вул.Адміністративна, 12-А

3-34-25

3-48-69 (ф)

 
Заступник начальника відділу

Соляник

Інесса Сергіївна

м.Зміїв, вул.Адміністративна, 12-А  -

 Головний спеціаліст

Сергієнко

Наталя Миколаївна

 
 м.Зміїв, вул.Адміністративна, 12-А  -

Головний спеціаліст

Пилипенко

Маргарита Володимирівна

 м.Зміїв, вул.Адміністративна, 12-А  -
Відділ культури, молоді, спорту та туризму    
Начальник відділу 

 Бідулін

Олег Анатолійович

м.Зміїв, м-н Соборний, 8   3-22-31
Головний спеціаліст 

Кімнатна

Катерина Сергіївна

 
м.Зміїв, м-н Соборний, 8   3-22-28
Головний спеціаліст 

Тараненко 

Олеся Миколаївна

м.Зміїв, м-н Соборний, 8    3-22-28 
Головний спеціаліст 

-

м.Зміїв, м-н Соборний, 8    3-22-28 
Головний спеціаліст 

Кришталь

Ірина Валеріївна

м.Зміїв, м-н Соборний, 8     3-22-28 
Спеціаліст 1 категорії

Руденко

Андрій Григорович

м.Зміїв, м-н Соборний, 8  3-22-28 
Спеціаліст 1 категорії

Салова

Тетяна Олександрівна

м.Зміїв, м-н Соборний, 8    3-22-28
Фінансове управління
Начальник управління

Кайданович

Вікторія Вікторівна

м.Зміїв, вул.Адміністративна, 9 3-46-99 (ф)
І. Бюджетний відділ
Заступник начальника управління-начальник бюджетного відділу

Саболаєва

Тетяна Анатоліївна

м.Зміїв, вул.Адміністративна, 9  3-46-98
ІІ. Відділ доходів
Начальник відділу

Ільченко

Надія Михайлівна

м.Зміїв, вул.Адміністративна, 9  3-41-29
ІІІ. Відділ бухгалтерського обліку та контролю
Начальник відділу-головний бухгалтер

Воронько

Олена Валеріївна

м.Зміїв, вул.Адміністративна, 9   -
© 2022. Зміївська міська рада. Всі права захищені. Joomla! — безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU Загальна Публічна Ліцензія.