Авторизація

Шановні відвідувачі! При реєстрації на офіційному веб-сайті Зміївської міської ради зазначайте повністю свої Прізвище, ім’я, по-батькові (поле "П.І.Б." в реєстраційній формі). Ця інформація потрібна в подальшому для створення електронних петицій та прийнятті участі в голосуванні за них.

Рішення виконавчого комітету Зміївської міської ради від 25 квітня 2019 року №35

Про забезпечення проведення заходів з відзначення Дня пам'яті та примирення, Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 

Україна

ЗМІЇВСЬКА МІСЬКА РАДА

ЗМІЇВСЬКОГО РАЙОНУ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

 РІШЕННЯ

        від “25 ” квітня 2019 року                              № 35

Про забезпечення проведення заходів з

відзначення Дня пам'яті та примирення,

Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

 

З метою належної організації, забезпечення громадського порядку та безпеки населення під час проведення заходів з відзначення Дня пам'яті та примирення, Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, враховуючи лист Зміївської районної державної адміністрації від 23.04.2019р. №01-30/1078 щодо організації заходів з відзначення свята у відповідності до Правил роздрібної торгівлі алкогольними напоями, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 30.07.1996 р. №854, керуючись ст. 153 Закону України “Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового , коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів” ст. 30, підпункту 3 пункту “б” частини 1 ст.38 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет Зміївської міської ради

 В И Р І Ш И В:

 

  1. Заборонити юридичним особам, фізичним особам-підприємцям, які здійснюють торговельну діяльність та виїзну торгівлю у центральній частині м. Змієва (вулиці: Гагаріна, Адміністративна, Донецька, Широнінців, площа Соборна, майдан Соборний) в період з 16.00 до 24.00 години 09 травня 2019 року реалізацію населенню:

- алкогольних напоїв;

- слабоалкогольних напоїв в скляній тарі.

  1. Учасникам святкових заходів, категорично забороняється приносити з собою та споживати напої в скляній тарі.
  2. Клопотати перед Зміївським відділенням Чугуївського ВП ГУНП України в Харківській області (Володін О.О.) забезпечити контроль за дотриманням суб'єктами господарювання, означеними в п.1 даного рішення, вимог цього рішення.
  3. Спеціалісту I категорії з питань житлово-комунального господарства міської ради ( Шихмат С.Є.) довести дане рішення до виконавців.
  4. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Заярного П.М.

 Міський голова                                            П.В. Кучков