вул.Адміністративна, 9, м.Зміїв Чугуївського р-ну Харківської обл., 63404

 

(05747) 34523

 

Електронне листування

Інформуємо, що з 13 по 15 квітня 2021 року на території Міжнародного виставкового центру за адресою: м. Київ, Броварський проспект, 15 (ст. метро “Лівобережна”, павільйон З, вхід З-А) відбудеться комплексний виставковий захід, який поєднує виставки:

XIII Міжнародну спеціалізовану виставку “КИЇВСЬКИЙ ТЕХНІЧНИЙ ЯРМАРОК” (машинобудування, металургія, литво, металообробка, інструмент, засоби промислової автоматизації та інше);

ХПІ Міжнародну спеціалізовану виставку “PlastExpoUA” (технології і обладнання для виробництва і переробки полімерів);

Анонс заходу для малого та середнього бізнесу

08 квітня 2021 року об 11-00 відбудеться семінар на тему: «Малий та середній бізнес у 2021 році: корисні поради».

Спікери заходу: заступник начальника Головного управління ДПС у Харківській області Ірина Сагайдак, заслужений економіст України, радник Голови Громадської ради при Головному управлінні ДПС у Харківській області з податкових питань Олександр Кірш, провідні фахівці Головного управління ДПС у Харківській області.

Захід відбудеться на платформі ZOOM за посиланням: https://zoom.us/j/93687358406?pwd=ZUkrNzc1ajJwQnZJYUxJV3lNaTI3Zz09

Идентификатор конференции: 936 8735 8406

Код доступа: 92m9rs

 

17 квітня 2021 року - Український День навколишнього середовища (День довкілля)

Зміївське  управління Головного управління Держпродспоживслужби в Харківській області  звертається до всіх мешканців населених пунктів Зміївської міської ради взяти участь у проведенні заходів щодо очищення  населених пунктів, зробити їх ще кращими та привабливішими.

Накопичення побутових відходів не лише псує зовнішній вигляд навколишнього природного середовища,  але й негативно впливає на довкілля та  середовище життєдіяльності людини:  приводить до забруднення ґрунту, водойм, прибережних смуг, джерел централізованого  та децентралізованого водопостачання  (криниць),відповідно,  якості води в них, виплоду  мух, гризунів та появи нестерпного запаху в спекотну погоду.

Як здійснюється взяття на облік платника податків в контролюючому органі за неосновним місцем обліку

Якщо відповідно до законодавства у платника податків, крім обов’язків щодо подання податкових декларацій (розрахунків, звітів) та/або нарахування, утримання або сплати (перерахування) податків, зборів на території адміністративно-територіальної одиниці за своїм місцезнаходженням, виникають такі обов’язки на території іншої адміністративно-територіальної одиниці, то такий платник податків зобов’язаний стати на облік за таким неосновним місцем обліку у відповідному контролюючому органі (п. 7.1 розд. VII Порядку обліку платників податків і зборів, затвердженого наказом МФУ від 09.12.2011 № 1588 (далі – Порядок № 1588)).

Сторінка 1 із 8

© 2021. Зміївська міська рада. Всі права захищені. Joomla! — безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU Загальна Публічна Ліцензія.