ЗМІЇВСЬКИЙ МІСЬКИЙ  ГОЛОВА 

Голодніков Павло Вікторович 

 

вул.Адміністративна, 9, м.Зміїв Чугуївського р-ну Харківської обл., 63404

 

(05747) 34523

 

Електронне листування

02a01fab5a5dd2a8ce2e595f6794d929

1. Повна назва документа державного планування, що пропонується, та стислий виклад його змісту

Стратегія розвитку Зміївської територіальної громади на період до 2027 року та План заходів з реалізації Стратегії розвитку Зміївської територіальної громади на період до 2027 року (далі – Стратегія та План) є документом державного планування місцевого рівня, та розроблена на основі аналізу ресурсів Зміївської міської територіальної громади, а також селищних та сільських рад, що увійшли в її склад, за попередні роки та визначає цілі та пріоритети соціально-економічного розвитку до 2027 року, а також заходи, спрямовані на забезпечення необхідних умов для планомірного і послідовного наближення рівня життя мешканців громади до європейських стандартів за рахунок збалансованого використання внутрішнього і зовнішнього потенціалу та збереження унікальних духовних і культурних традицій.

про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки
проєкту Стратегії розвитку Зміївської територіальної громади на період до 2027 року та Плану заходів з реалізації Стратегії розвитку Зміївської територіальної громади на період до 2027 року
 
1. Замовник СЕО 
Замовником проєкту документу державного планування (далі — ДДП) є Зміївська міська рада Чугуївського району Харківської області. Юридична адреса: 63404, Харківської обл., Чугуївський район, м. Зміїв, вул. Адміністративна, 9. Електронна адреса: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., тел. (05747) 3-45-23.

про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки
проєкту Стратегії розвитку Зміївської територіальної громади на період до 2027 року та Плану заходів з реалізації Стратегії розвитку Зміївської територіальної громади на період до 2027 року
 
Відповідно до частини 2 статті 10 Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку» на офіційному веб-сайті Зміївської територіальної громади оприлюднено Заяву про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки проєкту Стратегії розвитку Зміївської територіальної громади на період до 2027 року та Плану заходів з реалізації Стратегії розвитку Зміївської міської територіальної громади на період до 2027 року (далі – Стратегія та План), які є документом державного планування місцевого рівня, та розроблена на основі аналізу ресурсів Зміївської територіальної громади, а також селищних та сільських рад, що увійшли в її склад, за попередні роки та визначає цілі та пріоритети соціально-економічного розвитку до 2027 року, а також заходи, спрямовані на забезпечення необхідних умов для планомірного і послідовного наближення рівня життя мешканців громади до європейських стандартів за рахунок збалансованого використання внутрішнього і зовнішнього потенціалу та збереження унікальних духовних і культурних традицій.

ПРО ЗБІР ІДЕЙ ПРОЄКТІВ 
до Плану заходів з реалізації Стратегії розвитку Зміївської територіальної громади на період до 2027 року 
 
originalЗміївська міська рада розробляє Стратегію розвитку Зміївської територіальної громади на період до 2027 року (далі - Стратегія). 
Найважливішим етапом розробки Стратегії є пропозиції з боку представників громади (юридичних та фізичних осіб) щодо ідей проєктів, які дозволять сформувати операційну частину Стратегії. 
Ідеї проєктів, поданих нашими активними громадянами буде розглянуто, проаналізовано та пріоритезовано робочою групою з розробки Стратегії. 

Сторінка 1 із 2

© 2023. Зміївська міська рада. Всі права захищені. Joomla! — безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU Загальна Публічна Ліцензія.