Авторизація

Шановні відвідувачі! При реєстрації на офіційному веб-сайті Зміївської міської ради зазначайте повністю свої Прізвище, ім’я, по-батькові (поле "П.І.Б." в реєстраційній формі). Ця інформація потрібна в подальшому для створення електронних петицій та прийнятті участі в голосуванні за них.

Про порядок створення та реєстрації громадських формувань з охорони громадського порядку

Останнім часом в Україні поширюється практика створення громадських формувань з охорони громадського порядку і державного кордону.

Взаємодія органів внутрішніх справ з населенням, створення громадських формувань з охорони громадського порядку, які беруть участь в охороні громадського порядку, профілактиці правопорушення, - нині є особливо актуальними, адже підтримка громадян та громадських формувань є однією з основних умов ефективності діяльності поліції.

Закон України «Про участь громадян в охороні громадського порядку і державного кордону» від 22.06.2000 року № 1835 (надалі Закон), повністю врегулював усі відносини у сфері участі громадян у забезпеченні правопорядку в державі. В ньому чітко визначені повноваження органів державної влади, у тому числі й органів внутрішніх справ, щодо залучення населення до охорони громадського порядку, порядок створення та реєстрації громадських формувань з охорони громадського порядку, основні функції, права та обов'язки їх членів, а також засади правових гарантій і соціального захисту громадян, які беруть участь у цій діяльності.

Посилання на Закон

Контакти

Зміївська міська рада

Електронна адреса: zmievrada@ukr.net

Поштова адреса: 63404, Харківська обл., м.Зміїв, вул. Адміністративна, 16

тел. (05747) 3-45-23

Корисні посилання