Авторизація

Шановні відвідувачі! При реєстрації на офіційному веб-сайті Зміївської міської ради зазначайте повністю свої Прізвище, ім’я, по-батькові (поле "П.І.Б." в реєстраційній формі). Ця інформація потрібна в подальшому для створення електронних петицій та прийнятті участі в голосуванні за них.

Нагадування! Важлива інформація!

До уваги мешканців та гостей міста!

Згідно листа Зміївської міськміжрайонної філії Державної установи "Харківський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України"  повідомляємо, що при вірусологічному дослідженні проби води відкритого водоймища, відібраної згідно з Планом-графіком моніторингових досліджень виявлення поширення інфекційних паразитарних та особливо-небезпечних захворювань на 2019 рік у річкі Сіверський Донець (міський пляж м.Зміїв) виявлено антиген вірусу гепатиту А (результат №ВЛ 24493/2019 від 13.08.2019 року).  

З огляду на вищезазначене, та з метою запобігання епідемічним ускладненням, купатися в р.Сіверський Донець не рекомендується та необхідно здійснити обмеження господарсько-побутової діяльності на міському пляжі м.Зміїв до поліпшення лабораторних показників по мікробному забрудненню.

Зміївська міська рада

КП “Зміїв-житло”