Авторизація

Шановні відвідувачі! При реєстрації на офіційному веб-сайті Зміївської міської ради зазначайте повністю свої Прізвище, ім’я, по-батькові (поле "П.І.Б." в реєстраційній формі). Ця інформація потрібна в подальшому для створення електронних петицій та прийнятті участі в голосуванні за них.

Увага! Важлива інформація!

Шановні мешканці та гості нашого міста!

До Зміївської міської ради надійшов лист від АТ "Харківобленерго", в якому зазначається, що протягом 2019 року почастішали випадки умисного підпалу сухої трави, стерні та іншого, що призводить до аварійних відключень та пошкодження обладнання АТ "Харківобленерго".

Пожежі за більш несприятливих умов можуть спричинити масштабні аварії в енергетичній системі, а також загрожує забезпеченню електричною енергією як цивільних господарюючих суб’єктів та населення Харківської області, так і військових споживачів, у т.ч. тих, що забезпечують охорону державного кордону України.

Враховуючи вищезазначене Зміївська міська рада нагадує про неприпустимість самовільного спалювання листя стерні та т.і. на подвір’ях та біля власних домоволодінь. Це є надзвичайно шкідливим для здоров’я людей та екологічного стану у місті та виникає загроза перекидання вогню на природні ділянки; зростає загроза лісових пожеж і загоряння житлових будинків; погіршується видимість на дорогах, збільшується частота ДТП, може призвести до руйнування майна та обладнання комунальних та інших підприємств.