Авторизація

Шановні відвідувачі! При реєстрації на офіційному веб-сайті Зміївської міської ради зазначайте повністю свої Прізвище, ім’я, по-батькові (поле "П.І.Б." в реєстраційній формі). Ця інформація потрібна в подальшому для створення електронних петицій та прийнятті участі в голосуванні за них.

Інформація про намір змінити тарифи на теплову енергію

ТОВ «Котельні лікарняного комплексу» повідомляє про намір змінити тарифи на теплову енергію для населення, бюджетних організацій, установ та інших споживачів м. Зміїв.

У зв’язку із набранням чинності Постанови НКРЕКП № 308 від 22.03.2017р. «Про затвердження ліцензійних умов провадження господарської діяльності у сфері теплопостачання» та з метою забезпечення дотримання Законів України «Про житлово-комунальні послуги», «Про теплопостачання», «Про місцеве самоврядування в Україні», ТОВ «Котельні лікарняного комплексу» звернулось до голови Зміївської міської ради з пропозицією щодо встановлення тарифів на теплову енергію її виробництво, транспортування та постачання теплової енергії для споживачів м. Змієва і плати за абонентське обслуговування у розрахунку на одного абонента для комунальних послуг (постачання теплової енергії) на рівні:

Тариф на теплову енергію

- для населення - 2647,50 грн. (з ПДВ) за 1 Гкал;

- для бюджетних установ та організацій – 2653,12 грн. (з ПДВ) за 1 Гкал;

- для інших установ та організацій 2630,32 грн. (з ПДВ) за 1 Гкал.

 

Структура тарифів на теплову енергію наведена у таблиці 1.

Таблиця 1

 Згідно Закону «Про житлово-комунальні послуги» плата за абонентське обслуговування - платіж, який споживач сплачує виконавцю комунальної послуги за індивідуальним договором про надання комунальних послуг у багатоквартирному будинку для відшкодування витрат виконавця, пов’язаних з укладенням договору про надання комунальної послуги, здійсненням розподілу обсягу спожитих послуг між споживачами та стягненням плати за спожиті комунальні послуги. Структура розміру плати за абонентське обслуговування у розрахунку на одного абонента наведена у таблиці 2:

Таблиця 2

Структура плати за абонентське обслуговування на 1 абонента на місяць

Од. виміру

Всього

витрати на оплату праці

грн.

16,05

відрахування на соціальні заходи

грн.

3,53

інші витрати (банківське обслуговування)

грн.

2,62

Всього витрат

грн.

22,20

Податок на додану вартість, 20%

грн.

4,44

Абонплата, грн. на місяць з ПДВ

грн.

26,64

Плата за абонентське обслуговування стягується щомісячно цілий рік з кожного абонента –споживача комунальної послуги з постачання теплової енергії багатоквартирних будинків за індивідуальними договорами.

Останній перегляд тарифів на теплову енергію мав місце у 2016 році (Постанови НКРЕКП від 09.06.2016р. №1074, №1101 – населення у розмірі 1463,06 грн. за 1 Гкал з ПДВ та 46,97 грн. за опалення 1 м2 (при оплаті протягом опалювального сезону, від 29.12.2016р. №2439 – бюджет у розмірі 1486,76 грн. за 1 Гкал з ПДВ, від 01.02.2017р. №151 – інші на рівні 1902,34 грн. за 1 Гкал з ПДВ), коли було встановлено єдиний тариф для всього підприємства (без розподілу за територіальною ознакою) на теплову енергію (без розподілу на виробництво, транспортування та постачання).

Відсоток відшкодування собівартості складає - 54%. Причиною зміни тарифу є збільшення ціни природного газу (відсоток зростання – 45,4%), зростання рівня мінімальної заробітної плати (відсоток зростання – 288%, тобто 4173 проти 1450, закладних у тарифі), збільшення вартості електричної енергії (відсоток зростання – 33%), значний індекс інфляції (146%) та виділення ряду інших показників, таких як орендна плата по м. Зміїв, витрати на забезпечення безперебійної роботи котелень та надання якісних послуг споживачам м. Зміїв.

Зауваження і пропозиції від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань стосовно рівня тарифів приймаються протягом 7 календарних днів з дня публікації за адресами: ТОВ «Котельні лікарняного комплексу» (виконавець комунальної послуги) м. Харків, вул. Балакірєва, 3 тел. (057) 754-55-32, м. Зміїв, вул. Таранівське шосе, 1д та Зміївська міська рада (орган, уповноважений встановлювати тарифи) м. Зміїв вул. Адміністративна, 16.

 Адміністрація ТОВ «Котельні лікарняного комплексу»