Авторизація

Шановні відвідувачі! При реєстрації на офіційному веб-сайті Зміївської міської ради зазначайте повністю свої Прізвище, ім’я, по-батькові (поле "П.І.Б." в реєстраційній формі). Ця інформація потрібна в подальшому для створення електронних петицій та прийнятті участі в голосуванні за них.

Міжнародний Форум «Smart Building» відбудеться в Києві 13-14 лютого 2020 року

13-14 лютого 2020 року у Києві проводиться міжнародний форум Smart Building  - міжнародна професійна виставка і конференція, що демонструє світові і українські досягнення в галузі інтелектуальних систем і автоматизації, енергоефективності та smart-рішень для створення «розумного будинку» і «розумного міста».Форум Smart Building, який проводиться вже вчетверте, цього року об’єднає три заходи:Internet of Things Forum, присвячений тематиці Інтернет Речей Smart Building Forum, який включає в себе тематики автоматизації, енергоефективності, розумного будинку і розумного міста Бізнес-Форум "ТОП-100" кращих компаній України, який представить лідерів різних галузей України. В рамках ділової програми заплановано проведення дводенної конференції і виступи понад 30 спікерів. А виставкова зона представить понад 100 компаній - новаторів у сфері технологій сучасного будівництва.

До участі у форумі запрошуються міські голови, голови державних адміністрацій, представники комунальних підприємств та ОСББ, керівники будівельних компаній, представники бізнесу.Захід проводиться за підтримки КМДА, галузевих Міністерств та профільних асоціаційМісце проведення форуму: Міжнародний Виставковий Центр (Броварський проспект, 15, Київ)

Контакти

Зміївська міська рада

Електронна адреса: zmievrada@ukr.net

Поштова адреса: 63404, Харківська обл., м.Зміїв, вул. Адміністративна, 16

тел. (05747) 3-45-23

Корисні посилання