Авторизація

Шановні відвідувачі! При реєстрації на офіційному веб-сайті Зміївської міської ради зазначайте повністю свої Прізвище, ім’я, по-батькові (поле "П.І.Б." в реєстраційній формі). Ця інформація потрібна в подальшому для створення електронних петицій та прийнятті участі в голосуванні за них.

Увага! Важлива інформація!

До уваги керівників організацій, установ, суб’єктів підприємницької діяльності!

З метою недопущення розповсюдження коронавірусної інфекції COVID-19 Зміївська міська рада наголошує про необхідність тимчасового припинення роботи з 17 березня 2020 року: фітнес клубів, тренажерних залів, спортивних майданчиків, стадіонів, усіх торгівельних закладів, крім продуктових, побутової хімії, аптек та АЗС, ринків (крім продовольчої групи), перукарень, ресторанів,закладів громадського харчування, барів, клубів, дискотек, пабів, інших підприємств, закладів та установ, незалежно від форм власності, які надають платні послуги населенню, не пов’язані з охороною здоров’я та життєзабезпеченням.

Просимо з порозумінням поставитися до заходів щодо недопущення розповсюдження спалахів коронавірусної інфекції COVID-19, які запроваджує місцева влада.

Наголошуємо про персональну адміністративну та кримінальну відповідальність за порушення правил карантину, санітарно-гігієнічних, санітарно-протиепідемічних правил і норм.

Зміївська міська рада

Контакти

Зміївська міська рада

Електронна адреса: zmievrada@ukr.net

Поштова адреса: 63404, Харківська обл., м.Зміїв, вул. Адміністративна, 16

тел. (05747) 3-45-23

Корисні посилання