Авторизація

Шановні відвідувачі! При реєстрації на офіційному веб-сайті Зміївської міської ради зазначайте повністю свої Прізвище, ім’я, по-батькові (поле "П.І.Б." в реєстраційній формі). Ця інформація потрібна в подальшому для створення електронних петицій та прийнятті участі в голосуванні за них.

Увага! Важливе повідомлення!

Керівникам підприємств, організацій,  суб'єктам підприємницької діяльності  Зміївської міської ради!

Доводимо до Вашого відома, що постановою Кабінету Міністрів України від 16 березня 2020 року № 215 «Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2», рішенням місцевої Комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Зміївського району від 17.03.2020р.

ЗАБОРОНЕНО

 - з 00 год. 01 хв. 17 березня 2020 р. до 3 квітня 2020 р. проведення всіх масових (культурних, розважальних, спортивних, соціальних, релігійних, рекламних та інших) заходів, у яких бере участь понад 10 осіб; 

- з 00 год. 01 хв. 17 березня 2020 р. до 3 квітня 2020 р. роботу суб’єктів господарювання, яка передбачає приймання відвідувачів, зокрема закладів громадського харчування (ресторанів, кафе тощо), торговельно-розважальних центрів, інших закладів розважальної діяльності, фітнес-центрів, закладів культури, торговельного і побутового обслуговування населення, крім роздрібної торгівлі продуктами харчування, пальним, засобами гігієни, лікарськими засобами та виробами медичного призначення, засобами зв’язку, провадження банківської та страхової діяльності, а також торговельної діяльності і діяльності з надання послуг з громадського харчування із застосуванням адресної доставки замовлень за умови забезпечення відповідного персоналу засобами індивідуального захисту.

У зв’язку з прийнятими Кабінетом Міністрів України заходами, просимо забезпечити виконання вимог постанови щодо заборони роботи та проведення масових заходів, за можливості організувати позмінну роботу працівників, а за технічної можливості — також роботи в режимі реального часу через Інтернет.

Згідно з Постановою Кабінету Міністрів України від 16 березня 2020 року №215 на Міністерство внутрішніх справ, Національну поліцію покладено обов’язок вживати заходів, спрямованих на виконання цієї постанови.

Міський голова Петро КУЧКОВ

Контакти

Зміївська міська рада

Електронна адреса: zmievrada@ukr.net

Поштова адреса: 63404, Харківська обл., м.Зміїв, вул. Адміністративна, 16

тел. (05747) 3-45-23

Корисні посилання