Авторизація

Шановні відвідувачі! При реєстрації на офіційному веб-сайті Зміївської міської ради зазначайте повністю свої Прізвище, ім’я, по-батькові (поле "П.І.Б." в реєстраційній формі). Ця інформація потрібна в подальшому для створення електронних петицій та прийнятті участі в голосуванні за них.

Увага! Важливе повідомлення!

Шановні відвідувачі відділу реєстраційних послуг Зміївської міської ради!

Відділ реєстраційних послуг Зміївської міської ради продовжує надавати послуги з реєстрації чи зняття місця проживання, видачу довідок про реєстрацію, але наголошуємо, що з метою запобігання поширенню короновірусної інфекції COVID-19 у приміщенні відділу дозволено одночасне перебування не більше двох осіб.

Додатково просимо Вас дотримуватись рекомендацій щодо зменшення впливу та передачі гострих респіраторних вірусних інфекцій, а саме:

- обов’язкове використання захисної маски при відвідуванні будь-яких установ, організацій тощо;

- перед відвідуванням будь-якого закладу обробляти руки антисептичними засобами, згідно відповідних інструкцій, які надають їх виробники;

- в приміщеннях дотримуватися безпечної відстані з іншими особами (не менше 1,5 метра один від одного).

Також закликаємо Вас утриматися від відвідування відділу без нагальної на це потреби або при наявних (виявлених) симптомах ГРВІ, грипу чи короновірусної інфекції.

Просимо з порозумінням поставитися до вжитих заходів, які направлені на недопущення розповсюдження спалахів коронавірусної інфекції COVID-19.

Зміївська міська рада

Контакти

Зміївська міська рада

Електронна адреса: zmievrada@ukr.net

Поштова адреса: 63404, Харківська обл., м.Зміїв, вул. Адміністративна, 16

тел. (05747) 3-45-23

Корисні посилання