Авторизація

Шановні відвідувачі! При реєстрації на офіційному веб-сайті Зміївської міської ради зазначайте повністю свої Прізвище, ім’я, по-батькові (поле "П.І.Б." в реєстраційній формі). Ця інформація потрібна в подальшому для створення електронних петицій та прийнятті участі в голосуванні за них.

До уваги мешканців територіальної громади Зміївської міської ради!

З 22 червня 2020 року у Зміївській міській раді буде здійснюватися прийом заяв на формування іменних талонів на пільговий проїзд в автобусах загального користування приміського сполучення.

Для отримання талонів особа, що має право на безкоштовний проїзд, повинна звернутися до Зміївської міської ради, з наступними документами:

заявою;

паспортом;

пільговим посвідченням.

Міська рада формує талони лише тим громадянам, які зареєстровані на території Зміївської міської ради.

З 30 червня 2020 року Зміївська міська рада буде здійснювати видачу іменних талонів. Зазначаємо, що видача талона здійснюється лише тій особі, на кого цей талон зареєстрований.

З 01 липня 2020 року пільговий проїзд в автобусах загального користування приміського сполучення буде здійснюватися по талонам.

Зазначаємо, що талон на безкоштовний проїзд є іменним і без відповідного посвідчення вважається недійсним та не дає право на пільговий проїзд, а також не може передаватися іншому пільговику або родичам.

Наголошуємо, що з метою запобігання поширенню короновірусної інфекції COVID-19 у приміщенні Зміївської міської ради дозволено одночасне перебування не більше двох осіб.

Додатково просимо Вас дотримуватись рекомендацій щодо зменшення впливу та передачі гострих респіраторних вірусних інфекцій, а саме:

- обов’язкове використання захисної маски при відвідуванні будь-яких установ, організацій тощо;

- перед відвідуванням будь-якого закладу обробляти руки антисептичними засобами, згідно відповідних інструкцій, які надають їх виробники;

- в приміщеннях дотримуватися безпечної відстані з іншими особами (не менше 1,5 метра один від одного).

Також закликаємо Вас утриматися від відвідування Зміївської міської ради без нагальної на це потреби, або при наявних (виявлених) симптомах ГРВІ, грипу чи короновірусної інфекції.