вул.Адміністративна, 9, м.Зміїв Чугуївського р-ну Харківської обл., 63404

 

(05747) 34523

 

Електронне листування

Авторизація

Шановні відвідувачі! При реєстрації на офіційному веб-сайті Зміївської міської ради зазначайте повністю свої Прізвище, ім’я, по-батькові (поле "П.І.Б." в реєстраційній формі). Ця інформація потрібна в подальшому для створення електронних петицій та прийнятті участі в голосуванні за них.

Відбулась робоча зустріч Зміївського міського голови Павла Голоднікова з начальником Зміївського відділу поліції ГУ в Харківській області Романом Горбуновим та старшинами крайової організації Українського Козацтва

У зустрічі також взяли участь крайовий отаман Слобідського козацького війська УК, член координаційної ради з питань розвитку козацтва в Україні при Кабінеті Міністрів України Олег Посох, крайовий отаман Українського Козацтва Григорій Сіваченко "Гора", крайовий суддя Українського Козацтва Сергій Кравцов.
Керівнику міської громади та очільнику поліції було представлено наказного отамана Зміївського районного козацького товариства Українського Козацтва (РКТ УК) полковника Українського Козацтва Олександра Аліпова та презентовано програму роботи Зміївського РКТ УК на 2021 рік.
Окрім того, за підсумками роботи за 2020 рік Павло Вікторович та Роман Олександрович були нагороджені почесними грамотами Слобідського козацького війська Українського Козацтва за активну патріотичну діяльність та плідну допомогу у розбудові козацького руху на Зміївщині й з нагоди Різдва Христового.

 

Контакти

Зміївська міська рада

Електронна адреса: 04058674@mail.gov.ua

Поштова адреса: 63404, Харківська обл., м.Зміїв, вул. Адміністративна, 9

тел. (05747) 3-45-23

Корисні посилання

© 2021 . Зміївська міська рада. Всі права захищені. Joomla! — безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU Загальна Публічна Ліцензія.