вул.Адміністративна, 9, м.Зміїв Чугуївського р-ну Харківської обл., 63404

 

(05747) 34523

 

Електронне листування

Авторизація

Шановні відвідувачі! При реєстрації на офіційному веб-сайті Зміївської міської ради зазначайте повністю свої Прізвище, ім’я, по-батькові (поле "П.І.Б." в реєстраційній формі). Ця інформація потрібна в подальшому для створення електронних петицій та прийнятті участі в голосуванні за них.

11 лютого 2021 року відбулась V чергова сесія Зміївської міської ради VIII скликання

На цьому засіданні депутати заслухали звіт про результати діяльності Чугуївської місцевої прокуратури за 2020 рік, визначили старост селища Вирішальний та села Гришківка, затвердили звіти по ряду програм міської ради та по виконанню бюджетів Зміївської міської, Зідьківської селищної та Задонецької, Борівської, Бірківської, Великогомільшанської, Соколівської, Тимченківської, Таранівської та Чемужівської сільських рад. Затвердили акти про прийняття майна, активів та зобов’язань у комунальну власність Зміївської територіальної громади з комунальної власності територіальних громад місцевих рад, що приєднались до Зміївської міської ради.

Окрім того, депутати Зміївської міської ради VІII скликання внесли зміни до існуючих програм та затвердили мешканцям громади проєкти із землеустрою.

© 2021. Зміївська міська рада. Всі права захищені. Joomla! — безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU Загальна Публічна Ліцензія.