вул.Адміністративна, 9, м.Зміїв Чугуївського р-ну Харківської обл., 63404

 

(05747) 34523

 

Електронне листування

Авторизація

Шановні відвідувачі! При реєстрації на офіційному веб-сайті Зміївської міської ради зазначайте повністю свої Прізвище, ім’я, по-батькові (поле "П.І.Б." в реєстраційній формі). Ця інформація потрібна в подальшому для створення електронних петицій та прийнятті участі в голосуванні за них.

Привітання Зміївського міського голови Павла Голоднікова з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав

Шановні ветерани війни в Афганістані та члени сімей воїнів-афганців! Шановні учасники бойових дій на території інших держав!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та річниці виведення військ колишнього Радянського Союзу з території Афганістану.

Десятирічна війна в Афганістані, збройні воєнні конфлікти в багатьох країнах світу не залишили осторонь чимало українських родин.

Тож як би не тлумачили ті події, ми маємо пам'ятати єдине: від нашого шанобливого ставлення до всіх героїв, які сьогодні передають прийдешнім поколінням свій героїко-патріотичний досвід або в різні роки полягли на чужині, віддаючи свій інтернаціональний борг, залежить майбутнє України, її цілісність та незалежність.

Сотні тисяч наших солдат виявили у воєнних конфліктах героїзм, самовідданість та вірність військовому обов’язку, якими ми продовжуємо захоплюватись.

Схиляємо голови перед тими, хто пролив свою кров заради збереження миру на Землі!

Міцного здоров’я вам, ветерани війни та члени сімей воїнів, добробуту в родинах і щастя, миру й благополуччя!

 

 

 

З повагою,

Зміївський міський голова Павло ГОЛОДНІКОВ

© 2021. Зміївська міська рада. Всі права захищені. Joomla! — безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU Загальна Публічна Ліцензія.