вул.Адміністративна, 9, м.Зміїв Чугуївського р-ну Харківської обл., 63404

 

(05747) 34523

 

Електронне листування

Авторизація

Шановні відвідувачі! При реєстрації на офіційному веб-сайті Зміївської міської ради зазначайте повністю свої Прізвище, ім’я, по-батькові (поле "П.І.Б." в реєстраційній формі). Ця інформація потрібна в подальшому для створення електронних петицій та прийнятті участі в голосуванні за них.

21 лютого в Україні відзначали Міжнародний день рідної мови

Працівники Зміївської публічної бібліотеки оформили святкова книжкову виставку «Дзвенить струмочком рідна мова» представлену розмаїттям мовознавчих видань, словників, довідників, збірників, рядом публіцистичних статей у періодиці, які присвячені рідній мові, підбірками поетичних творів, афоризмів, крилатих висловів, віршів про мову. Впродовж дня читачі переглядали поезію та прозу класиків та сучасних українських письменників, твори літераторів Зміївщини тощо, дізнавалися про роль мови у житті людини, її значення для української нації і держави.

Окрім того, цього дня у Костянтівській сільській бібліотеці-філії було проведено для дітей місцевої школи мовну гру «Слово до слова – зложиться мова» та викладку книжкової виставки “День Рідної мови”.

© 2021. Зміївська міська рада. Всі права захищені. Joomla! — безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU Загальна Публічна Ліцензія.