вул.Адміністративна, 9, м.Зміїв Чугуївського р-ну Харківської обл., 63404

 

(05747) 34523

 

Електронне листування

Авторизація

Шановні відвідувачі! При реєстрації на офіційному веб-сайті Зміївської міської ради зазначайте повністю свої Прізвище, ім’я, по-батькові (поле "П.І.Б." в реєстраційній формі). Ця інформація потрібна в подальшому для створення електронних петицій та прийнятті участі в голосуванні за них.

З нагоди 150-річного ювілею та з метою популяризації творчої спадщини визначної української поетеси Лесі Українки Зміївська публічна бібліотека долучилася до Міжнародного літературного марафону «Моя Леся Українка»

Так, з 22 лютого в Зміївській міській бібліотеці-філії КЗ "Зміївська публічна бібліотека" до 150-річчя ювілею організована книжкова виставка '' Ні! Я жива! Я вічно буду жити! Я в серці маю те, що не вмирає!'', де бажаючі можуть ознайомитися з літературною спадщиною поетеси.

Також, учениці Зміївського ліцею №1 ім. З.К. Слюсаренка — учениця 6-В класу Ірина Закутинська (читає український текст) та учениця 7-В класу, член Харківської Міської Громади Греків «Геліос» Аліса Сідаш (читає грецький переклад, у румейському діалекті) декламували уривки зі знаменитого твору Лесі Українки «Лісова Пісня» мовою оригіналу та в перекладі грецькою (румейський діалект).

© 2021. Зміївська міська рада. Всі права захищені. Joomla! — безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU Загальна Публічна Ліцензія.