вул.Адміністративна, 9, м.Зміїв Чугуївського р-ну Харківської обл., 63404

 

(05747) 34523

 

Електронне листування

Авторизація

Шановні відвідувачі! При реєстрації на офіційному веб-сайті Зміївської міської ради зазначайте повністю свої Прізвище, ім’я, по-батькові (поле "П.І.Б." в реєстраційній формі). Ця інформація потрібна в подальшому для створення електронних петицій та прийнятті участі в голосуванні за них.

Ця рана не гоїться, і дуже важко це переживати, але, з часом, вчишся з цим жити. Ми мусимо довести до кінця ті зміни, які почали наші рідні

На вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні по всій Україні відбулися різноманітні меморіальні заходи, зокрема розвішували на гілках дерев і заздалегідь натягнутих стрічках власноруч виготовлених паперових білих ангелів, як символ пам’яті про героїв, що віддали своє життя за краще майбутнє України. Саме ці локації вибрані в Зміївському краєзнавчому музеї разом з учнями 6-В класу Зміївського ліцею №1 ім. З.К. Слюсаренка для проведення тихої акції «Ангели пам’яті».

© 2021. Зміївська міська рада. Всі права захищені. Joomla! — безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU Загальна Публічна Ліцензія.