вул.Адміністративна, 9, м.Зміїв Чугуївського р-ну Харківської обл., 63404

 

(05747) 34523

 

Електронне листування

Авторизація

Шановні відвідувачі! При реєстрації на офіційному веб-сайті Зміївської міської ради зазначайте повністю свої Прізвище, ім’я, по-батькові (поле "П.І.Б." в реєстраційній формі). Ця інформація потрібна в подальшому для створення електронних петицій та прийнятті участі в голосуванні за них.

19 лютого 2021 року у форматі zoom-конференції відбулася робоча нарада начальника відділу освіти Юлії Алексєєвої з керівниками закладів освіти Зміївської міської ради

У ході наради були обговорені питання забезпечення закладів освіти продуктами харчування, оптимізації освітньої мережі, розподілу освітньої субвенції на фінансування заробітної плати педагогів, реєстрації випускників ЗЗСО на ЗНО 2021, необхідності інформаційної та роз’яснювальної роботи керівників закладів освіти з метою попередження розповсюдження недостовірної інформації, участі у проєктах і конкурсах та інші.

Про порядок проведення атестації педагогічних працівників у 2021 році учасників наради ознайомила директор Зміївського ЦПРПП Світлана Пархоменко.

© 2021. Зміївська міська рада. Всі права захищені. Joomla! — безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU Загальна Публічна Ліцензія.