вул.Адміністративна, 9, м.Зміїв Чугуївського р-ну Харківської обл., 63404

 

(05747) 34523

 

Електронне листування

Авторизація

Шановні відвідувачі! При реєстрації на офіційному веб-сайті Зміївської міської ради зазначайте повністю свої Прізвище, ім’я, по-батькові (поле "П.І.Б." в реєстраційній формі). Ця інформація потрібна в подальшому для створення електронних петицій та прийнятті участі в голосуванні за них.

24 лютого 2021 року відбулась конференція Зміївської районної організації профспілки працівників освіти і науки України

24 лютого 2021 року відбулась конференція Зміївської районної організації профспілки працівників освіти і науки України, у роботі якої взяли участь 20 делегатів від первинних профспілкових організацій, голова обласної організації профспілки працівників освіти і науки України Дулуб Лідія Миколаївна, заступник голови Зміївської міської ради з гуманітарних питань Тімофєєва Тетяна Володимирівна, начальник відділу освіти Зміївської міської ради Алексєєва Юлія Василівна, заступник голови обласної організації профспілки Борисенко Сергій Олегович, консультант з правового захисту Пономаренко Марина Анатоліївна, голова Зміївської районної організації профспілки працівників освіти і науки України Макарова Оксана Вікторівна.

У ході конференції були розгляннуті питання, що виникли внаслідок запровадження нового територіально-адміністративного устрою: припинення повноважень районного комітету та президії районного комітету Зміївської районної організації профспілки працівників освіти і науки України, затвердження найменування, структури та обрання міського комітету Зміївської міської організації профспілки працівників освіти і науки України.

 

© 2021. Зміївська міська рада. Всі права захищені. Joomla! — безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU Загальна Публічна Ліцензія.