вул.Адміністративна, 9, м.Зміїв Чугуївського р-ну Харківської обл., 63404

 

(05747) 34523

 

Електронне листування

Авторизація

Шановні відвідувачі! При реєстрації на офіційному веб-сайті Зміївської міської ради зазначайте повністю свої Прізвище, ім’я, по-батькові (поле "П.І.Б." в реєстраційній формі). Ця інформація потрібна в подальшому для створення електронних петицій та прийнятті участі в голосуванні за них.

Комунальний заклад «Зміївський міський центр соціальних служб» інформує

Комунальний заклад «Зміївський міський центр соціальних служб» Чугуївського району Харківської області повідомляє, що 03 березня 2021 року відбувся груповий захід в Зміївській районній філії Харківського обласного центру занятості, на який було запрошено провідного фахівця із соціальної роботи КЗ «Зміївський МЦСС» Пилипенко Наталію Володимирівну.

Фахівець із соціальної роботи проінформувала про сімейні форми виховання, визначення понять: опіка та піклування, прийомна сім’я, дитячий будинок сімейного типу, патронат над дитиною та порядок їх утворення, про права та обов’язки прийомних батьків, матеріальне забезпечення прийомної сім`ї та порядок виплати державної соціальної допомоги на дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування які перебувають у прийомних сім’ях, грошового забезпечення прийомним батькам.

На груповому заході було розповсюджено буклети з інформацією про створення прийомних сімей та дитячих будинків сімейного типу, а також патронату над дитиною.

© 2021. Зміївська міська рада. Всі права захищені. Joomla! — безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU Загальна Публічна Ліцензія.