вул.Адміністративна, 9, м.Зміїв Чугуївського р-ну Харківської обл., 63404

 

(05747) 34523

 

Електронне листування

Авторизація

Шановні відвідувачі! При реєстрації на офіційному веб-сайті Зміївської міської ради зазначайте повністю свої Прізвище, ім’я, по-батькові (поле "П.І.Б." в реєстраційній формі). Ця інформація потрібна в подальшому для створення електронних петицій та прийнятті участі в голосуванні за них.

Зміївська міська рада – ПЕРЕМОЖЕЦЬ обласного конкурсу проєктів місцевого та регіонального розвитку «Разом в майбутнє»!

З огляду на те, що все більш актуальною для громади стає проблема екологічного стану, Зміївською міською радою було подано проєкт «Спільні зусилля – чисте довкілля» на обласний конкурс проєктів місцевого та регіонального розвитку «Разом в майбутнє» у 2021 році.

Даним проєктом передбачено придбання для КП «Зміїв-сервіс» нового сучасного автомобіля сміттєвоза, призначеного для збору твердих побутових відходів, їх ущільнення та транспортування до місця утилізації.

Перемога у обласному конкурсі «Разом в майбутнє» у 2021 році дозволить залучити на співфінансування цього проєкту кошти з обласного бюджету у розмірі 1 000 000,00 грн.

Впровадження проєкту сприятиме поліпшенню екологічного стану довкілля на території Зміївської та Слобожанської територіальних громад, покращенню санітарного стану у громадах та підвищення рівня якості обслуговування населення у сфері поводження з побутовими відходами.

Щиро радіємо цій перемозі та розпочинаємо підготовку до реалізації поставлених цілей.

З інформацією про визначення переможців конкурсу можна ознайомитися на сайті Харківської обласної ради за посиланням: http://oblrada.kharkov.ua/ua/press-center/news/26105-viznacheno-peremozhtsiv-oblasnogo-konkursu-razom-v-majbutne

 

© 2021. Зміївська міська рада. Всі права захищені. Joomla! — безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU Загальна Публічна Ліцензія.