вул.Адміністративна, 9, м.Зміїв Чугуївського р-ну Харківської обл., 63404

 

(05747) 34523

 

Електронне листування

Авторизація

Шановні відвідувачі! При реєстрації на офіційному веб-сайті Зміївської міської ради зазначайте повністю свої Прізвище, ім’я, по-батькові (поле "П.І.Б." в реєстраційній формі). Ця інформація потрібна в подальшому для створення електронних петицій та прийнятті участі в голосуванні за них.

У ЦНАПі Зміївської міської ради створено місце для самообслуговування громадян

29 листопада 2020 року набрав чинності Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо оптимізації мережі та функціонування центрів надання адміністративних послуг та удосконалення доступу до адміністративних послуг, які надаються в електронній формі» (далі - Закон), яким внесено суттєві зміни в організацію надання адміністративних послуг.

Відповідно до пункту 5 частини дев'ятої статті 12 Закону України «Про адміністративні послуги» (у редакції Закону) за рішенням органу, що утворив центр надання адміністративних послуг, у такому центрі відтепер можливе здійснення надання суб'єктам звернення через самостійне звернення за отриманням

адміністративних послуг, які надаються в електронній формі, за допомогою безоплатного використання ними місць для самообслуговування.

Центр надання адміністративних послуг Зміївської міської ради знаходиться за адресою: м.Зміїв, вул. Адміністративна, 16 (колишнє приміщення міської ради).

 Також до уваги громадян Міністерство цифрової трансформації нагадує про те, що одним із найзручніших засобів для користування цифровими сервісами або е-документообігом є електронний підпис.

Для ідентифікації автора електронного документа може використовуватися електронний підпис. Накладанням електронного підпису завершується створення електронного документа.

Інформацію про кваліфікованих надавачів електронних довірчих послуг разом з інформацією про кваліфіковані електронні довірчі послуги, які вони надають, можна отримати в Довірчому списку, який опубліковано на офіційному веб-сайті центрального засвідчувального органу (https://czo.gov.ua/ca-registry, https://czo.gov.ua/trustedlist).

З метою реалізації функцій електронної демократії, забезпечення доступу громадян та бізнесу до отримання публічних послуг онлайн, переходу до електронного документообігу, спрощення ведення бізнесу, тощо Міністерство цифрової трансформації запустило освітній серіал про електронний підпис.

Кожен може безкоштовно переглянути серіал на платформі Дія. Цифрова освіта за посиланням: https://osvita.diia.gov.ua/courses/digital-signature.

© 2021. Зміївська міська рада. Всі права захищені. Joomla! — безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU Загальна Публічна Ліцензія.