вул.Адміністративна, 9, м.Зміїв Чугуївського р-ну Харківської обл., 63404

 

(05747) 34523

 

Електронне листування

Авторизація

Шановні відвідувачі! При реєстрації на офіційному веб-сайті Зміївської міської ради зазначайте повністю свої Прізвище, ім’я, по-батькові (поле "П.І.Б." в реєстраційній формі). Ця інформація потрібна в подальшому для створення електронних петицій та прийнятті участі в голосуванні за них.

06 квітня 2021 року відбулося засідання виконавчого комітету Зміївської міської ради

На засіданні було розглянуто 26 питань, зокрема про утворення комісії з реалізації заходів Програми “Приміський автобус” Зміївської територіальної громади на 2021-2023 роки, Постійно діючої комісії з питань виявлення, обліку та набуття у комунальну власність Зміївської територіальної громади майна відумерлої спадщини та безхазяйного майна, місцевої комісії по визначенню місць масового відпочинку населення на воді, розташованих на території Зміївської міської ради, а також про схвалення ряду проєктів рішень Зміївської міської ради, затвердження планів з організаційних і практичних заходів щодо запобігання нещасним випадкам з людьми на водних об’єктах у 2021 році.

Окрім того, було розглянуто низку питань, пов'язаних з наданням матеріальної допомоги мешканцям Зміївської територіальної громади, взяттям окремих громадян на квартирний облік, зміною адрес об'єктам нерухомості, затвердженням інформаційних і технологічних карток адміністративних послуг, що надаються через Центр надання адміністративних послуг Зміївської міської ради.

 

© 2021. Зміївська міська рада. Всі права захищені. Joomla! — безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU Загальна Публічна Ліцензія.