вул.Адміністративна, 9, м.Зміїв Чугуївського р-ну Харківської обл., 63404

 

(05747) 34523

 

Електронне листування

Авторизація

Шановні відвідувачі! При реєстрації на офіційному веб-сайті Зміївської міської ради зазначайте повністю свої Прізвище, ім’я, по-батькові (поле "П.І.Б." в реєстраційній формі). Ця інформація потрібна в подальшому для створення електронних петицій та прийнятті участі в голосуванні за них.

7 квітня кожного року відзначається Всесвітній день здоров’я

Ще в 1948 році була створена Всесвітня організація здоров’я, членами якої стало близько 200 країн. В цьому році - День здоров’я онлайн. З цієї нагоди працівники Зміївської публічної бібліотеки підготували книжкову виставку-заклик «Будьте здорові!» та заохочують вас вести здоровий спосіб життя! Завітавши до нас ви знайдете безліч літератури корисної для свого здоров’я та здоров’я рідних. Здоровий спосіб життя – це повсякденна турбота про збереження та зміцнення здоров’я. Велике значення в цьому відіграє режим дня, щоб не гаяти марно часу, його варто розпланувати. Важливо передбачити час для сну, навчання, відпочинку та заняття спортом. Найголовніше – режиму дня треба дотримуватись обов’язково!

Це свято для того, щоб формувати в людей позитивне відношення до здорового способу життя, не тільки свого а й всього живого навкруги себе! І не тільки в цей день, а постійно! Природа навколо нас також заслуговує на те, щоб бути здоровою, квітучою і тим самим милувати наші серця своєю красою! Бережіть природу, бережіть себе і будьте здорові! Запрошуємо вас ознайомитися з матеріалами, які представлені на виставці.

© 2021. Зміївська міська рада. Всі права захищені. Joomla! — безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU Загальна Публічна Ліцензія.