вул.Адміністративна, 9, м.Зміїв Чугуївського р-ну Харківської обл., 63404

 

(05747) 34523

 

Електронне листування

Авторизація

Шановні відвідувачі! При реєстрації на офіційному вебсайті Зміївської міської ради зазначайте повністю свої особисті дані: прізвище, ім’я, по батькові (поле "П.І.Б." в реєстраційній формі). Ця інформація потрібна в подальшому для створення електронних петицій та під час голосування за них.

Відбулось засідання комісії з питань захисту прав дитини

07 липня 2021 року під головуванням заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Тетяни Тімофєєвої відбулось засідання комісії Зміївської міської ради з питань захисту прав дитини, на якому було розглянуто 9 питань, що стосувались доцільності позбавлення батьківських прав; визначення місця проживання малолітніх дітей; подовження терміну перебування 4 дітей в спеціальних навчальних закладах; надання дозволів на вчинення правочинів щодо нерухомого майна, де зареєстровані малолітні/неповнолітні діти; затвердження індивідуальних планів.

Контакти

Зміївська міська рада

Електронна адреса: 04058674@mail.gov.ua

Поштова адреса: 63404, Харківська обл., м.Зміїв, вул. Адміністративна, 9

тел. (05747) 3-45-23

Фейсбук:

Корисні посилання

© 2021. Зміївська міська рада. Всі права захищені. Joomla! — безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU Загальна Публічна Ліцензія.