вул.Адміністративна, 9, м.Зміїв Чугуївського р-ну Харківської обл., 63404

 

(05747) 34523

 

Електронне листування

Авторизація

Шановні відвідувачі! При реєстрації на офіційному вебсайті Зміївської міської ради зазначайте повністю свої особисті дані: прізвище, ім’я, по батькові (поле "П.І.Б." в реєстраційній формі). Ця інформація потрібна в подальшому для створення електронних петицій та під час голосування за них.

Служба у справах дітей міської ради інформує

07 липня 2021 року з метою запобігання бездоглядності, безпритульності, виявлення дітей, які залишились без піклування батьків, перебувають у складних життевих умовах, спеціалістами служби у справах дітей Зміївської міської ради разом з представниками проваохоронних органів та міського центру соціальних служб був здійснений виїзд на території сіл Таранівка, Бірки, Островерхівка, Глибока Долина. У ході виїзду обстежено 3 родини, в яких виховується 6 дітей, що перебувають під контролем служби у справах дітей Зміїської міської ради як такі, що знаходяться у складних життєвих обставинах.

Дітей, які залишились без піклування батьків, бродяжать чи жебракують, у ході рейду не виявлено.

 

Контакти

Зміївська міська рада

Електронна адреса: 04058674@mail.gov.ua

Поштова адреса: 63404, Харківська обл., м.Зміїв, вул. Адміністративна, 9

тел. (05747) 3-45-23

Фейсбук:

Корисні посилання

© 2021. Зміївська міська рада. Всі права захищені. Joomla! — безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU Загальна Публічна Ліцензія.