вул.Адміністративна, 9, м.Зміїв Чугуївського р-ну Харківської обл., 63404

 

(05747) 34523

 

Електронне листування

Авторизація

Шановні відвідувачі! При реєстрації на офіційному вебсайті Зміївської міської ради зазначайте повністю свої особисті дані: прізвище, ім’я, по батькові (поле "П.І.Б." в реєстраційній формі). Ця інформація потрібна в подальшому для створення електронних петицій та під час голосування за них.

10 липня 2021 року в місті Зміїв відбулося традиційне свято Івана Купали, яке цьогоріч проводиться вже вдесяте

У рамках заходу на міському пляжі Змієва проходив етнофестиваль, на якому кожен зміг знайти розвагу для душі: взяти участь у майстеркласах від місцевих народних умільців, зафіксувати спогади у різноманітних фотозонах, розважитись на атракціонах, переглянути традицію плетіння і опускання вінків на воду, спалювання Купайла і Марени, плиганням через купальське вогнище, насолодитися виступами фольклорних колективів і естрадних українських зірок, смачно попоїсти, натанцюватись, відпочити на природі й просто насолодитися незабутньою атмосферою свята.
Захід, на який завітало близько 5 тисяч учасників, проводився за підтримки депутата Харківської обласної ради Валерії Мураєвої та за ініціативи Зміївського міського голови Павла Голоднікова.

Контакти

Зміївська міська рада

Електронна адреса: 04058674@mail.gov.ua

Поштова адреса: 63404, Харківська обл., м.Зміїв, вул. Адміністративна, 9

тел. (05747) 3-45-23

Фейсбук:

Корисні посилання

© 2021. Зміївська міська рада. Всі права захищені. Joomla! — безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU Загальна Публічна Ліцензія.