вул.Адміністративна, 9, м.Зміїв Чугуївського р-ну Харківської обл., 63404

 

(05747) 34523

 

Електронне листування

Авторизація

Шановні відвідувачі! При реєстрації на офіційному вебсайті Зміївської міської ради зазначайте повністю свої особисті дані: прізвище, ім’я, по батькові (поле "П.І.Б." в реєстраційній формі). Ця інформація потрібна в подальшому для створення електронних петицій та під час голосування за них.

Організація відпочинку у санаторно-курортних закладах Харківської області осіб, які безпосередньо брали участь в зонах бойових дій на території Донецької та Луганської областей

Питання надання направлення учасникам антитерористичної операції на відпочинок у санаторно-курортних закладах Харківської області було розглянуто на засіданні робочої групи з питань організації відпочинку у санаторно-курортних закладах Харківської області осіб, які безпосередньо брали участь в антитерористичній операції чи здійсненні заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, із відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації в Донецькій та Луганській областях у районах її проведення, членів їх сімей та членів сімей загиблих учасників бойових дій.

Так, 21.07.2021 відбулося засідання робочої групи, на якому було розглянуто 2 звернення від учасників антитерористичної операції. Колегіально прийнято рішення про надання їм направлень на короткотерміновий відпочинок (путівка вихідного дня) в ДП «Клінічний санаторій «Роща» ПрАТ лікувально-оздоровчих закладів профспілок України «Укрпрофоздоровниця».

Контакти

Зміївська міська рада

Електронна адреса: 04058674@mail.gov.ua

Поштова адреса: 63404, Харківська обл., м.Зміїв, вул. Адміністративна, 9

тел. (05747) 3-45-23

Фейсбук:

Корисні посилання

© 2021. Зміївська міська рада. Всі права захищені. Joomla! — безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU Загальна Публічна Ліцензія.