вул.Адміністративна, 9, м.Зміїв Чугуївського р-ну Харківської обл., 63404

 

(05747) 34523

 

Електронне листування

Авторизація

Шановні відвідувачі! При реєстрації на офіційному вебсайті Зміївської міської ради зазначайте повністю свої особисті дані: прізвище, ім’я, по батькові (поле "П.І.Б." в реєстраційній формі). Ця інформація потрібна в подальшому для створення електронних петицій та під час голосування за них.

23 липня відбулось засідання виконавчого комітету Зміївської міської ради

На засіданні члени виконкому розглянули та підтримали питання про оголошення аукціону та затвердження умов оренди об'єктів комунальної власності Зміївської територіальної громади — частини нежитлового приміщення площею 1,0, 3,0 та 17,1 кв. м, (розташовані за адресою: Харківська область, Чугуївський район, місто Зміїв, вулиця 6-ї Стрілецької дивізії, 1), надання дозволу на вчинення правочину щодо нерухомого майна, дарування ½ частини будинку, де зареєстрована недієздатна особа, і подовження цілодобового перебування дітей у спеціалізованих закладах.

Окрім того, було утворено місцеву комісію з питань евакуації населення Зміївської територіальної громади та затверджено положення про комісію, присвоєно адресу новоствореному у результаті об’єднання об’єкту нерухомого майна, впорядковано використання службових легкових автомобілів Комунальної установи по забезпеченню діяльності з утримання та обслуговування майна комунальної власності Зміївської міської ради, внесено зміни до програм оздоровлення та відпочинку дітей і соціального захисту населення Зміївської міської ради.

Контакти

Зміївська міська рада

Електронна адреса: 04058674@mail.gov.ua

Поштова адреса: 63404, Харківська обл., м.Зміїв, вул. Адміністративна, 9

тел. (05747) 3-45-23

Фейсбук:

Корисні посилання

© 2021. Зміївська міська рада. Всі права захищені. Joomla! — безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU Загальна Публічна Ліцензія.