вул.Адміністративна, 9, м.Зміїв Чугуївського р-ну Харківської обл., 63404

 

(05747) 34523

 

Електронне листування

Авторизація

Шановні відвідувачі! При реєстрації на офіційному вебсайті Зміївської міської ради зазначайте повністю свої особисті дані: прізвище, ім’я, по батькові (поле "П.І.Б." в реєстраційній формі). Ця інформація потрібна в подальшому для створення електронних петицій та під час голосування за них.

Служба у справах дітей міської ради інформує

жовтня 2021 року відбулось чергове засідання комісії Зміївської міської ради з питань захисту прав дитини, на якому було розглянуто 8 питань, що стосувались підтвердження місця проживання малолітньої дитини для тимчасового виїзду за межі країни; визначення місця проживання малолітної дитини з одним із батьків; забезпечення прав і найкращих інтересів дітей, зарахованих на цілодобове перебування, та соціальної підтримки їх сімей відповідно до визначених потреб; надання дозволів на вчинення правочинів щодо нерухомого майна, де зареєстровані малолітні/неповнолітні діти; затвердження індивідуальних планів соціального захисту дітей.

За результатами розгляду питань були прийняті відповідні рішення.

© 2021. Зміївська міська рада. Всі права захищені. Joomla! — безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU Загальна Публічна Ліцензія.