вул.Адміністративна, 9, м.Зміїв Чугуївського р-ну Харківської обл., 63404

 

(05747) 34523

 

Електронне листування

Авторизація

Шановні відвідувачі! При реєстрації на офіційному вебсайті Зміївської міської ради зазначайте повністю свої особисті дані: прізвище, ім’я, по батькові (поле "П.І.Б." в реєстраційній формі). Ця інформація потрібна в подальшому для створення електронних петицій та під час голосування за них.

У Зміївській міській раді відбулась ХVІІ чергова сесія Зміївської міської ради VІІІ скликання

18 листопада 2021 року депутати прийняли ряд важливих рішень, що стосувались внесення змін та доповнень до програм соціально-економічного та культурного розвитку, реформування і розвитку житлово-комунального господарства, розвитку Комунальної установи по забезпеченню діяльності з утримання та обслуговування майна комунальної власності, фінансової підтримки закладів охорони здоров’я, затвердження звіту про виконання міського бюджету за 9 місяців 2021 року та Стратегії розвитку комунальної установи «Зміївський центр професійного розвитку педагогічних працівників», прийняття, передачу та списання окремого майна комунальної власності Зміївської територіальної громади.

Окрім того, було оптимізовано мережу бібліотек Комунального закладу «Зміївська публічна бібліотека», змінено назву, затверджено Статут у новій редакції Зміївського виробничого управління житлово-комунального господарства та погоджено призначення Юрченка Юрія Володимировича на посаду директора управління, погоджено призначення Андрія Андрійовича Горбатюка на посаду старости Борівського старостинського округу Зміївської міської ради.

Також внесено зміни до персонального складу виконавчого комітету Зміївської міської ради VІІІ скликання, до структури і загальної чисельності апарату та виконавчого комітету Зміївської міської ради, до Порядку надання одноразової адресної грошової допомоги громадянам, які зареєстровані на території Зміївської територіальної громади, створено кадровий резерв і затверджено Порядок формування та ведення кадрового резерву в управліннях, відділах та інших виконавчих органах Зміївської міської ради та розглянуто ряд земельних питань.

 

© 2021. Зміївська міська рада. Всі права захищені. Joomla! — безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU Загальна Публічна Ліцензія.