вул.Адміністративна, 9, м.Зміїв Чугуївського р-ну Харківської обл., 63404

 

(05747) 34523

 

Електронне листування

02a01fab5a5dd2a8ce2e595f6794d929

Авторизація

Шановні відвідувачі! При реєстрації на офіційному вебсайті Зміївської міської ради зазначайте повністю свої особисті дані: прізвище, ім’я, по батькові (поле "П.І.Б." в реєстраційній формі). Ця інформація потрібна в подальшому для створення електронних петицій та під час голосування за них.

Привітання Зміївського міського голови Павла Голоднікова з Новим 2022 роком та Різдвом Христовим

Дорогі земляки!

Завершується ще один рік, який додав до життєвої скарбнички кожного з нас сум і радість, невдачі й успіхи, досвід подолання перепон та безцінну життєву мудрість!

Нам є що згадати і чим пишатися. Ми разом планували й втілювали в реальність цікаві проєкти, шукали компроміси й вирішували життєво необхідні питання, плідно працювали та відпочивали великою громадською родиною. Саме завдяки єдності думок, планів і дій ми зможемо й надалі покращувати життя всіх мешканців нашої громади, робити її територію красивою, затишною і комфортною.

Вірю, що 2022-й стане роком стабілізації та розвитку!

Тож нехай у новому році вдома та на роботі завжди панує благополуччя, взаєморозуміння та достаток, а в душі — спокій і гармонія. Здоров'я усім, оптимізму, родинного затишку!

З Новим роком та Різдвом Христовим!

З повагою,

 Зміївський міський голова Павло ГОЛОДНІКОВ

© 2022. Зміївська міська рада. Всі права захищені. Joomla! — безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU Загальна Публічна Ліцензія.