вул.Адміністративна, 9, м.Зміїв Чугуївського р-ну Харківської обл., 63404

 

(05747) 34523

 

Електронне листування

02a01fab5a5dd2a8ce2e595f6794d929

Авторизація

Шановні відвідувачі! При реєстрації на офіційному вебсайті Зміївської міської ради зазначайте повністю свої особисті дані: прізвище, ім’я, по батькові (поле "П.І.Б." в реєстраційній формі). Ця інформація потрібна в подальшому для створення електронних петицій та під час голосування за них.

Начальник відділу освіти Юлія Алексєєва провела онлайн-нараду з очільниками закладів освіти громади

12 січня 2022 року начальником відділу освіти Зміївської міської ради Юлією Алексєєвою в онлайн-режимі була проведена робоча нарада з керівниками закладів освіти з таким порядком денним:

  1. Про пріоритетні напрямки діяльності в галузі освіти Зміївської громади у 2022 році
  2. Про організацію освітнього процесу в ІІ семестрі 2021-2022 н.р.
  3. Про підготовку до зовнішнього незалежного оцінювання у 2022 році
  4. Про організацію та проведення спортивно-масових заходів з учнями закладів загальної середньої освіти у 2022 році.

Керівники долучилися до обговорення пріоритетних напрямків діяльності та відзначили, що вони сприятимуть розвитку освітньої галузі територіальної громади.

При обговоренні питань щодо організації освітнього процесу в ІІ семестрі 2021-2022 н.р. увага була акцентована на основних завданнях щодо посилення контролю за забезпеченням санітарно-гігієнічного благополуччя, профілактики інфекційних та неінфекційних хвороб серед вихованців закладів дошкільної освіти та учнів закладів загальної середньої освіти.

Керівникам закладів загальної середньої освіти надано практичні рекомендації щодо підготовки пакету документів, необхідних для реєстрації учнів на ЗНО-2022.

Також керівники закладів освіти отримали доручення стосовно підготовки та участі у спортивно-масових заходах на різних рівнях ( І (міський) етапі Всеукраїнського огляду-конкурсу на кращий стан фізичного виховання у закладах дошкільної освіти; обласному етапі Всеукраїнського конкурсу «Інноваційний урок фізичної культури та урок фізичної культури з елементами футболу»; Всеукраїнському спортивно-масовому заході серед школярів «Cool Games» та інших )

 

 

 

 

© 2022. Зміївська міська рада. Всі права захищені. Joomla! — безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU Загальна Публічна Ліцензія.