вул.Адміністративна, 9, м.Зміїв Чугуївського р-ну Харківської обл., 63404

 

(05747) 34523

 

Електронне листування

Авторизація

Шановні відвідувачі! При реєстрації на офіційному вебсайті Зміївської міської ради зазначайте повністю свої особисті дані: прізвище, ім’я, по батькові (поле "П.І.Б." в реєстраційній формі). Ця інформація потрібна в подальшому для створення електронних петицій та під час голосування за них.

Привітання Зміївського міського голови Павла Голоднікова з Днем Соборності України

Шановні мешканці Зміївської територіальної громади!

 Щиро вітаю всіх зі значним державним святом — Днем Соборності України!

Саме 22 січня 1919 року здійснилась споконвічна мрія, якою жили і за яку вмирали не одне століття кращі сини та дочки нашої України, — проголошення Акту Злуки двох республік: Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки.

Ця історична подія поклала початок ідеї активної боротьби за незалежність Української держави, завдяки чому сьогодні вона — єдина, суверенна, незалежна та демократична.

Продовжуючи традиції наших предків, ми й зараз маємо пам'ятати, що кожна боротьба завершиться перемогою тільки тоді, коли її учасники будуть переслідувати спільну мету і діятимуть вкупі. Тож  і надалі необхідно  працювати спільно на всіх етапах реформування держави й удосконалення життя в ній, усвідомлюючи, що розбудова сильної і заможної України — це наш святий борг перед історією.

Сил і міцного здоров’я всім, злагоди і миру, глибокої віри у гідне майбутнє рідного краю та України!

Зі святом!

 

З повагою,

Зміївський міський голова Павло ГОЛОДНІКОВ

 

 

 

 

 

Контакти

Зміївська міська рада

Електронна адреса: 04058674@mail.gov.ua

Поштова адреса: 63404, Харківська обл., м.Зміїв, вул. Адміністративна, 9

Телефон: (05747) 3-45-23

Соціальні мережі:

Корисні посилання

© 2022. Зміївська міська рада. Всі права захищені. Joomla! — безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU Загальна Публічна Ліцензія.