вул.Адміністративна, 9, м.Зміїв Чугуївського р-ну Харківської обл., 63404

 

(05747) 34523

 

Електронне листування

Авторизація

Шановні відвідувачі! При реєстрації на офіційному вебсайті Зміївської міської ради зазначайте повністю свої особисті дані: прізвище, ім’я, по батькові (поле "П.І.Б." в реєстраційній формі). Ця інформація потрібна в подальшому для створення електронних петицій та під час голосування за них.

Зміївська міська рада у воєнний час земельні питання розглядати не буде

7 квітня депутати Зміївської міської ради провели засідання чергової XXIIII сесії. Кворум зібрали, але наступні засідання сесій і комісій можна буде проводити в он-лайн режимі. За таку ініціативу народні обранці проголосували одноголосно. Зміївський міський голова Павло Голодніков проінформував, що у міській раді припинила свою діяльність фракція ОПЗЖ. Депутати ж продовжують виконувати свої функції.
Із вільних залишків бюджетних коштів на сесії підтримали наші комунальні підприємства: КП "Зміїв-Тепло", КП "Зміїв-Сервіс" і КНП "Зміївська ЦРЛ". За останній місяць, за словами Павла Голоднікова, міський бюджет виконано лише на 77%.

За цей час назбиралася велика кількість звернень громадян по землі. Втім відповідно до Закону України № 7178 про забезпечення продовольчої безпеки в умовах воєнного стану, органи місцевого самоврядування не мають права розпоряджатися землею і виносити будь-які рішення. Тому Зміївська міська рада у воєнний час земельні питання розглядати не буде.

Контакти

Зміївська міська рада

Електронна адреса: 04058674@mail.gov.ua

Поштова адреса: 63404, Харківська обл., м.Зміїв, вул. Адміністративна, 9

Телефон: (05747) 3-45-23

Соціальні мережі:

Корисні посилання

© 2022. Зміївська міська рада. Всі права захищені. Joomla! — безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU Загальна Публічна Ліцензія.