вул.Адміністративна, 9, м.Зміїв Чугуївського р-ну Харківської обл., 63404

 

(05747) 34523

 

Електронне листування

Авторизація

Шановні відвідувачі! При реєстрації на офіційному вебсайті Зміївської міської ради зазначайте повністю свої особисті дані: прізвище, ім’я, по батькові (поле "П.І.Б." в реєстраційній формі). Ця інформація потрібна в подальшому для створення електронних петицій та під час голосування за них.

Дякуємо за Перемогу. Павло Голодніков привітав ветеранів Зміївської громади

Зміївській міський голова Павло Голодніков відвідав ветеранів і учасників бойових дій Другої світової війни, які проживають на території Зміїської громади. У ці травневі дні вони щороку чекають на почесних гостей. Вдягають свої бойові нагороди і згадують про часи, коли гнали нацистських окупантів з рідної землі. І як потім, наступні 76 років зустрічали перемогу під мирним небом і думали, що війна більше не торкнеться  миролюбивого українського народу. Ніколи знову! Але 77-му річницю Перемоги Україна зустріла не під залпи салютів, а під вибухи російських ракет. І сьогодні ветерани мріють лише про одне – дожити до нашої української ПЕРЕМОГИ!

Також Павло Голодніков передав їм продуктові набори, які надала компанія "Байер" нашій ГО "Розвиток разом". Усі 267 пакунків розвезли ветеранам Другої світової війни.

Контакти

Зміївська міська рада

Електронна адреса: 04058674@mail.gov.ua

Поштова адреса: 63404, Харківська обл., м.Зміїв, вул. Адміністративна, 9

Телефон: (05747) 3-45-23

Соціальні мережі:

Корисні посилання

© 2022. Зміївська міська рада. Всі права захищені. Joomla! — безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU Загальна Публічна Ліцензія.