вул.Адміністративна, 9, м.Зміїв Чугуївського р-ну Харківської обл., 63404

 

(05747) 34523

 

Електронне листування

Авторизація

Шановні відвідувачі! При реєстрації на офіційному вебсайті Зміївської міської ради зазначайте повністю свої особисті дані: прізвище, ім’я, по батькові (поле "П.І.Б." в реєстраційній формі). Ця інформація потрібна в подальшому для створення електронних петицій та під час голосування за них.

Продуктові набори від християнських волонтерів і ООН

22 червня у духовному центрі Змієва Християнські волонтери спільно із Міжнародною організацією ООН і логістичним центром "Адра" роздали гуманітарну допомогу у вигляді продуктових наборів. Видавали її за списками, які попередньо узгодили і склали спільно зі Зміївською міською радою. До них увійшли вагітні жінки, ветерани-інваліди і внутрішньо-переміщені особи які виїхали до Змієва із населених пунктів, що сьогодні знаходяться під окупацією. 

Кількість продуктових наборів – в обмеженій кількості. Один пакунок видавався на родину. До його складу увійшли макаронні вироби, крупи, консерви і соняшникова олія.

Контакти

Зміївська міська рада

Електронна адреса: 04058674@mail.gov.ua

Поштова адреса: 63404, Харківська обл., м.Зміїв, вул. Адміністративна, 9

Телефон: (05747) 3-45-23

Соціальні мережі:

Корисні посилання

© 2022. Зміївська міська рада. Всі права захищені. Joomla! — безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU Загальна Публічна Ліцензія.