вул.Адміністративна, 9, м.Зміїв Чугуївського р-ну Харківської обл., 63404

 

(05747) 34523

 

Електронне листування

02a01fab5a5dd2a8ce2e595f6794d929

Авторизація

Шановні відвідувачі! При реєстрації на офіційному вебсайті Зміївської міської ради зазначайте повністю свої особисті дані: прізвище, ім’я, по батькові (поле "П.І.Б." в реєстраційній формі). Ця інформація потрібна в подальшому для створення електронних петицій та під час голосування за них.

Допомога від БФ "Мрія Україна" Мешканці Красної Поляни отримали продуктові набори

Зміївська громада продовжує співпрацю з БФ "Мрія Україна". Нещодавно волонтери цієї Благодійної організації доставили гуманітарну допомогу до Зміївської ЦРЛ. Пообіцяли і надалі допомагати усім чим зможуть. Сказали – зробили. Вже через пару днів вони привезли продуктові набори для мешканців Красної Поляни, які надала благодійному фонду організація World Central Kitchen. Зараз у селі проживає близько 800 чоловік. "Мрія України" доставили сюди 340 продуктових пакунків, з розрахунку – один набір на два-три чоловіка. До вмісту пакунків увійшли консерви, крупи, борошно, соняшникова олія, овочі і молоко.

© 2022. Зміївська міська рада. Всі права захищені. Joomla! — безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU Загальна Публічна Ліцензія.