ЗМІЇВСЬКИЙ МІСЬКИЙ  ГОЛОВА 

Голодніков Павло Вікторович 

 

вул.Адміністративна, 9, м.Зміїв Чугуївського р-ну Харківської обл., 63404

 

(05747) 34523

 

Електронне листування

02a01fab5a5dd2a8ce2e595f6794d929

Авторизація

Шановні відвідувачі! При реєстрації на офіційному вебсайті Зміївської міської ради зазначайте повністю свої особисті дані: прізвище, ім’я, по батькові (поле "П.І.Б." в реєстраційній формі), серія та номер паспорту. Ця інформація потрібна в подальшому для створення електронних петицій та під час голосування за них.

ДЕНЬ ВИШИВАНКИ У ЗМІЄВІ ВІДЗНАЧИЛИ ФЛЕШМОБОМ

18 травня на центральній площі міста біля флагштоку святковим флешмобом відзначили День вишиванки.

У флешмобі взяли участь учасники Зразкового аматорського колективу "Танцювальний проект Авангард" та учасниця театральної студії "Маска" Аліна Бережна Зміївського міського Будинку культури.
Організував захід відділ культури, молоді спорту і туризму Зміївської міської ради.
Підтримали дітей у цей святковий день – Зміївський міський голова Павло Голодніков, його заступниця Тетяна Тімофєєва та батьки.
Нагадаємо, що ідея проведення такого свята виникла в Чернівецькому національному університеті навесні 2006 року. Один зі студентів Ігор Житарюк прийшов на пари в вишиванці, яка тоді була не дуже популярним одягом на щодень. Студентка Леся Воронюк запропонувала всім в університеті прийти у вишитих сорочках.
На першу таку акцію зібралося не більше 10 студентів з факультетів історії, політології та міжнародних відносин.
Дата проведення такого свята — третій четвер травня — виникла не відразу, але першочергова ідея одягнути вишиванку стосувалася саме буднього дня, а не святкового.
Тому згодом зупинилися саме на третьому четвергу травня. Відтоді День вишиванки еволюціонував з невеликої студентської акції в глобальний міжнародний рух для українців по всьому світу. Сьогодні цей день відзначають більш ніж в 70 країнах світу.
Тож, зі святом, зміївчани!

Контакти

Зміївська міська рада

Електронна адреса: 04058674@mail.gov.ua

Поштова адреса: 63404, Харківська обл., м.Зміїв, вул. Адміністративна, 9

Телефон: (05747) 3-45-23

Соціальні мережі:

Корисні посилання

© 2024. Зміївська міська рада. Всі права захищені. Joomla! — безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU Загальна Публічна Ліцензія.