ЗМІЇВСЬКИЙ МІСЬКИЙ  ГОЛОВА 

Голодніков Павло Вікторович 

 

вул.Адміністративна, 9, м.Зміїв Чугуївського р-ну Харківської обл., 63404

 

(05747) 34523

 

Електронне листування

02a01fab5a5dd2a8ce2e595f6794d929

Авторизація

Шановні відвідувачі! При реєстрації на офіційному вебсайті Зміївської міської ради зазначайте повністю свої особисті дані: прізвище, ім’я, по батькові (поле "П.І.Б." в реєстраційній формі), серія та номер паспорту. Ця інформація потрібна в подальшому для створення електронних петицій та під час голосування за них.

У ГРОМАДІ ДОРОЖНИКИ ПРИСТУПИЛИ ДО РЕМОНТІВ

З понеділка, 22 травня, як і планувалося, у Зміївській громаді стартували роботи з відновлення комунальних автошляхів. Сьогодні перша бригада дорожників розпочала працювати на відрізку дороги по Соколівському шосе – від будівлі колишнього автопарку. 

Наразі ведуться підготовчі роботи. На кінець тижня планується укладання асфальту.
Цьогоріч за словами Зміївського міського голови Павла Голоднікова у міському бюджеті на ремонт комунальних доріг передбачено 7,5 мільйонів гривень. Ці кошти спрямують на ямкові ремонти, щоб забезпечити проїзд на автошляхах Зміївської громади. На жаль, допоки Зміївська міська рада не має достатніх ресурсів для проведення капітальних ремонтів, вартість яких стартує від 2 тисяч грн за квадратний метр.

Контакти

Зміївська міська рада

Електронна адреса: 04058674@mail.gov.ua

Поштова адреса: 63404, Харківська обл., м.Зміїв, вул. Адміністративна, 9

Телефон: (05747) 3-45-23

Соціальні мережі:

Корисні посилання

© 2024. Зміївська міська рада. Всі права захищені. Joomla! — безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU Загальна Публічна Ліцензія.