ЗМІЇВСЬКИЙ МІСЬКИЙ  ГОЛОВА 

Голодніков Павло Вікторович 

 

вул.Адміністративна, 9, м.Зміїв Чугуївського р-ну Харківської обл., 63404

 

(05747) 34523

 

Електронне листування

02a01fab5a5dd2a8ce2e595f6794d929

Авторизація

Шановні відвідувачі! При реєстрації на офіційному вебсайті Зміївської міської ради зазначайте повністю свої особисті дані: прізвище, ім’я, по батькові (поле "П.І.Б." в реєстраційній формі), серія та номер паспорту. Ця інформація потрібна в подальшому для створення електронних петицій та під час голосування за них.

Оголошення про формування персонального складу членів Координаційної ради з питань забезпечення та захисту прав внутрішньо переміщених осіб на території Зміївської територіальної громади

Зміївська міська рада повідомляє про формування персонального складу членів Координаційної ради з питань забезпечення та захисту прав внутрішньо переміщених осіб на території Зміївської територіальної громади (далі - Координаційна рада).
До складу Координаційної ради входять, зокрема:
- внутрішньо переміщені особи, місцем фактичного проживання яких згідно з довідкою про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи є адміністративно-територіальна одиниця, яка є адресою останнього задекларованого/зареєстрованого місця проживання внутрішньо переміщеної особи, на юрисдикцію якої поширюються повноваження органу, при якому утворено Раду, в тому числі які є представниками суб’єктів господарювання, які в установленому законодавством порядку перемістили свої виробничі потужності та активи;
- по одному представнику від громадських об’єднань, в статуті яких визначено, що їх діяльність спрямована на забезпечення та захист прав внутрішньо переміщених осіб і реалізацію проектів у межах адміністративно-територіальної одиниці, на юрисдикцію якої поширюються повноваження органу, при якому утворено Координаційну раду.
Запрошуємо внутрішньо переміщених осіб та представників громадських об’єднань долучитись до участі у відборі при формуванні складу Координаційної ради.
Перелік документів для участі у відборі до складу членів Координаційної ради внутрішньо переміщені особи та представники громадських об’єднань:
- заява у довільній формі;
- документ, що посвідчує особу та підтверджує громадянство України, або відображення в електронній формі інформації, що міститься у документах, що посвідчують особу та підтверджують громадянство України, сформованих засобами Єдиного державного вебпорталу електронних послуг, зокрема з використанням мобільного додатка Порталу Дія (Дія) або єДокумент;
- документ про освіту (за наявності);
- мотиваційний лист кандидата, в якому викладаються обґрунтування для обрання його до складу Ради;
- відомості про контактний номер телефону та адресу електронної пошти кандидата (за наявності);
- довідка про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи або електронної довідки, яка підтверджує факт внутрішнього переміщення і взяття на облік такої особи, на електронному носії, критерії якого підтримують використання мобільного додатка Порталу Дія (Дія) (за наявності технічної можливості), або листа громадського об’єднання щодо включення до складу Ради представника громадського об’єднання.
Документи щодо включення осіб до складу членів Координаційної ради подаються до 27.09.2023 Зміївській міській раді за адресою:
63404, м. Зміїв, вул. Адміністративна, 9,
тел. для довідок: (05747)33423,
e-mail:Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.;

Документи можуть подаватися в електронній та/або паперовій формі.

Контакти

Зміївська міська рада

Електронна адреса: 04058674@mail.gov.ua

Поштова адреса: 63404, Харківська обл., м.Зміїв, вул. Адміністративна, 9

Телефон: (05747) 3-45-23

Соціальні мережі:

Корисні посилання

© 2024. Зміївська міська рада. Всі права захищені. Joomla! — безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU Загальна Публічна Ліцензія.