Корисні посилання

Повідомлення

З метою сприяння агропромислового розвитку регіону рішеннями Харківської обласної ради були створені КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ХАРКІВСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ФОНД ПІДТРИМКИ ІНДИВІДУАЛЬНОГО ЖИТЛОВОГО БУДІВНИЦТВА НА СЕЛІ" та КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ХАРКІВСЬКОГО ОБЛАСНОЇ РАДИ "ОБЛЗЕМПРОЕКТ".

Відповідно до Указу Президента України від 27 березня 1998 року "222/98 "Про заходи щодо підтримки індивідуального житлового будівництва на селі" у Харківській області затверджено обласну програму індивідуального житлового будівництва на селі "Власний дім" на 2016-2017 роки. Зазначена програма спрямована на поліпшення житлових умов населення в сільській місцевості шляхом надання довгострокових пільгових кредитів на будівництво житла.

Реалізацію програми здійснює КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ХАРКІВСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ФОНД ПІДТРИМКИ ІНДИВІДУАЛЬНОГО ЖИТЛОВОГО БУДІВНИЦТВА НА СЕЛІ" (61022, м.Харків, м-н Свободи, 5, Держпром, 1 під’їзд, 5 поверх, Віткович Ігор Михайлович, т.705-19-66).

КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ХАРКІВСЬКОГО ОБЛАСНОЇ РАДИ "ОБЛЗЕМПРОЕКТ" (61002, м. Харків, вул. Куликівська, 2, 3 поверх, Мірошников Володимир Олександрович, т. 782-17-32) створено з метою проведення землеоціночних робіт та робіт із землеустрою; проведення земельних торгів, виконання топографо-геодезичних робіт, картографічних робіт, проектних робіт; виконання будівельних, ремонтних, реєстраційних робіт; надання науково-технічних, консультаційних, інформаційних, консалтингових, маркетингових та інших послуг.

Завдяки створеним комунальним підприємствам мешканці Харківської області та забудовники мають можливість привести у відповідність із чинним законодавством землевпорядну та іншу документацію, оформити право власності на земельні ділянки, виконати інженерно-будівельні роботи тощо.

Авторизація

Шановні відвідувачі! При реєстрації на офіційному веб-сайті Зміївської міської ради зазначайте повністю свої Прізвище, ім’я, по-батькові (поле "П.І.Б." в реєстраційній формі). Ця інформація потрібна в подальшому для створення електронних петицій та прийнятті участі в голосуванні за них.